2. El INNO 3D 1660 Ti alınır mı?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bunu almayı düşünüyorum. Pazarlıkla 2300'e alacağım inşallah. Adam yük altında 68 derece diyor. Soğutması tek fanlı ya göre iyi gibi. İno3D'nin compact modellerinde başka kullanıcılarda soğutmasından memnunlar. Sizce alınır mı?
Bakabilirsiniz.

Arka plakada ufaktan oksitlenme, korozyon başlamış benim için bu -'sidir alıcı olsam böyle kart almam sıcaklık değerleri dediği gibiyse iyi ama tek fanli olması her halükarda - ikinci elde satarken de anlamayan adam yanaşmaz tasarımı da sizin için ne kadar önemli bilemem ama güzel durmuyor. 200-300 daha koyabilirseniz çok daha eli yüzü düzgünleri bulunur.

Bu ilan fake.

Alabilirsin soğutması iyi değil ama kötüde değil ortalama yani sıcaklıklarda çok takılmıyorsan alabilirsin

Arka plakada ufaktan oksitlenme, korozyon başlamış benim için bu -'sidir alıcı olsam böyle kart almam sıcaklık değerleri dediği gibiyse iyi ama tek fanli olması her halükarda - ikinci elde satarken de anlamayan adam yanaşmaz tasarımı da sizin için ne kadar önemli bilemem ama güzel durmuyor. 200-300 daha koyabilirseniz çok daha eli yüzü düzgünleri bulunur.

Bu ilan fake.

Bu biraz daha iyi gibi. Sizce alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı