2. el iPhone 12 önerisi

2. el iPhone 12 almayı düşünüyorum 25 bine kadar çıkabilirim 22.500'e falan 4 aylık telefon satıyorlar güvenemiyorum.
Güvenemediğim için de alamıyorum telefonu ne yapmam lazim?
Altta gördüğünüz örnekteki gibi.
25'e de var ama karar veremiyorum.
Buradan öneri alman yanlış olur. Satıcıların hiç birini tanımıyoruz. Kendi cihazını buradan satmak isteyen olur orası ayrı. Cihazı incelemeyi bilip ikinci elden
alacaksın. 20-25K arası bulursun.

Hocam 25 bin lira gibi bir parayı neden riske atıyorsunuz ki? Siz de söylemişsiniz güvenemiyorum diye arkadaşlar da demiş zaten çok fazla hile hurda dönüyor diye. iPhone düşünüyorsanız sıfır 11 veya SE 2022 alabilirsiniz. Bylo*k işleri de iPhone'dan yapıldığı için 2. el alınmaz bence. Babamın arkadaşı sırf bu yüzden gözaltına alınmıştı tabi bu çok uç bir olay ama ihtimali var mı? Kesinlikle var.

Hocam 25 bin lira gibi bir parayı neden riske atıyorsunuz ki? Siz de söylemişsiniz güvenemiyorum diye arkadaşlar da demiş zaten çok fazla hile hurda dönüyor diye. iPhone düşünüyorsanız sıfır 11 veya SE 2022 alabilirsiniz. Bylo*k işleri de iPhone'dan yapıldığı için 2. el alınmaz bence. Babamın arkadaşı sırf bu yüzden gözaltına alınmıştı tabi bu çok uç bir olay ama ihtimali var mı? Kesinlikle var.
Ne alaka ? Cihazdan iCloud çıkışını yapıp, sıfırladıktan sonra alınır zaten.

Buradan öneri alman yanlış olur. Satıcıların hiçbirini tanımıyoruz. Kendi cihazını buradan satmak isteyen olur orası ayrı. Cihazı incelemeyi bilip ikinci elden.
Alacaksın. 20-25k arası bulursun.

12 için 20-25 k arası ideal mi sence yoksa 27 28'e çıkmam lazım mi?

Ohooo. Devlet ona mı bakacak sizce? Banane kardeşim der alır içeri Türkiye'deyiz unutmayın. Kaldı ki telefonda Bylock kullanmış adam satış sözleşmesi imzalamaya yanaşmaz bilir malının ne olduğunu :)
Bu kadar kafanızda kuruyor musunuz ? Çok film izlemişsin gibi duruyor. İlan belirli, satış sözleşmesi olduğu halde kim ne yapabilir ? Hem öyle birisi neden cihazını satsın ki. Kırıp geçmez mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı