2. el iPhone 13 Pro 128 GB 20 bin TL'ye alınır mı?

Etmiyor.

Exynos 8890 evet, çok güçlü değil fakat günlük işler için yeterli.

Ek olarak kamera manasında X'e oldukça yakın.

7 değil, 8 var. Ek olarak bu kullanıcı tarafından yükseltilebilir.

Android 8 en son S7'ye gelmiş, S6'ya değil. Diğer türlü de Custom ROM'ların ne mal olduğu belli olmuyor. Önemli olan resmi desteğin ne zaman kesilip kesilmediği.

Kanka sen biraz yanarlı dönerli gibisin.
Değilim aslında.

Modele göre değişir yaklaşımım. Mesela Note 10, iPhone 13 rakibi değil. Ama iPhone 6S'de S7 rakibi değil. Markalardan herhangi birine sempatim yok, bu bağlamda ürüne göre konuşuyorum.

Android 8 en son S7'ye gelmiş, S6'ya değil. Diğer türlü de Custom ROM'ların ne mal olduğu belli olmuyor. Önemli olan resmi desteğin ne zaman kesilip kesilmediği.
Üğreticinin resmi yazılımlarında bile hata olabilirken Custom bir ROM'un kusursuzluğunu ummak saçma olur. Sorun çıkartmayan pek çok ROM'da var ek olarak.

Sırf yazılım noktasında biraz uğraş gerek diye daha iyi ekranı, pil ömrü, kamerası olan bir cihazı 6S'in altına koymak mantıklı gelmiyor bana.

Merhaba. 2. el iPhone 13 Pro 128 GB buldum pil sağlığı %89 Apple kendi sitesinde satıyor. Yurt dışından alıyorum bu arada. Fiyatı 14K ya denk geliyor. Pasaport kaydı vs derken 20k yaklaşık. Sizce alınır mı bu fiyata?

13 Pro güzel cihaz ama yurt dışı cihazlara güvenmediğim için almazdım.

Bu arada hocam ben alınmaz demedim alınır ama servisi sizin hiçbir tamirinizi yapmaz.

Telefonu suya düşürmeniz Apple'ı bağlamaz açıkçası. Pil seviyesi %80 ve altına düştüyse (garanti kapsamındaysa cihaz) direkt olarak değiştiriyorlar. IMac'in ekran konumlandırması birkaç derece bile fark olsa değişim yapıyorlar.

Telefonu suya düşürmeniz Apple'ı bağlamaz açıkçası. Pil seviyesi %80 ve altına düştüyse (garanti kapsamındaysa cihaz) direkt olarak değiştiriyorlar. IMac'in ekran konumlandırması birkaç derece bile fark olsa değişim yapıyorlar.
Hâlâ yd cihaz için mi konuşuyoruz?

Merhaba. 2. el iPhone 13 Pro 128 GB buldum pil sağlığı %89 Apple kendi sitesinde satıyor. Yurtdışından alıyorum bu arada. Fiyatı 14K ya denk geliyor. Pasaport kaydı vs derken 20k yaklaşık. Sizce alınır mı bu fiyata?
Yurtdışı işlerinden anladığım söylenemez ama yine de bildiğim bir gerçek var ki yurtiçi her zaman için daha sağlamdır.

Geri
Yukarı