2. El iPhone 6 almak

asanka

Hectopat
Daha fazla  
Ama gittiğim telefoncular kutu ve fatura olmadığını söylüyor bir de alırken nelere dikkat etmeliyim? Lütfen cevaplarsanız çok yardımcı olursunuz o_O

Alırken iPhone 6 almamaya dikkat edin, şu anda alınmamalı. Note 5 veya S6/Edge alırsanız daha mutlu olursunuz.

2. el piyasasında bence tek alınacak telefon iPhone. Ben şuanda iPhone 6 64GB Silver kullanıyorum ve 5-6 ay daha garantisi devam etmekte, İstanbul Akasya Acıbadem AppleStore'dan aldım.
Yakın zamanda satışa çıkaracağım 7 alacağım. iPhone'da hatalar bariz oluyor o bakımdan telefonu eline alıp sağına soluna baktıktan sonra çalışıyorsa problem yok. Bozulan şeyler, home tuşu, ses tuşları vs. oluyor. Bir de parmak izini okuyor mu ona dikkat etmek lazım. Bir de garanti yine de ne olur ne olmaz diye bakılabilir. iOS 10 ile telefon hızlandı aynı zamanda keyif verici olduğunu düşünüyorum. Peki ben neden mi değişiyorum?
Parmak izi okuyucusu 6S kadar hızlı ve kararlı değil bana göre, daha çabuk açılsın dokunur dokunmaz istediğimden sırf 6S veya 7'ye geçiş yapacağım. (Evet, bu açılış hızı benim için önemli dostum; nickim de bu yüzden expeditious)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı