2. El iPhone 6 Alınır mı?

Iphone 6 eskidi artık. Bu bütçeye sıfır android telefonlar daha iyi iş yapıyor.

Iphone 7 serisi öncesi kötü diyebilirim, ayrıca Apple eski cihazlara yavaşlatma uyguluyor. Bu devirde alacaksanız iphone en az yedi plus almanız gerek. Daha altı iş yapmaz. Hem güncellikten uzak, hem de performansı ve batarya ömrü çok kısa kalıyor. Muhtemelen bir sonraki güncellemeyi de almayabilir. Üstüne biraz daha koyun Honor gibi markaların 2000-2500 bandında çok güzel güncel telefonları var. Onlara bakın derim.

Herkes xiaomi öneriyor ama iphone 'nun tasarımı xiaomi' den daha güzel. Honor ilk defa tavsiye edildi :) Düşünceleriniz için sağolun.
Xiaomi red mi serisini kendine ait alt marka yaptı. Beğenirseniz onların yeni telefonu red mi 7 pro sanırım, o da fiyat/performans ürünü. Uygun fiyatlı olacak onu da alabilirsiniz.

Kullanımı nasıl pil, hız, kamera?
İkinci el 1200 civarında fiyatına göre iyi mi?
İPhone artık bitti maddi durumun iyiyse 7Plus sonrasını alırsın yoksa zor 6 vardı kız kardeşimde ağırlaştı Xiaomi Red mi 5 aldım gayet memnun bende Xiaomi Pocophone F1 kullanıyorum çokta memnunum ve iphone tasarımı daha iyi demişsin de artık fark yok ya hiç birinin tasarıma göre değerlendirme :))

Xiaomi Redmi 5 Plus

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Devir telefona fazla para verme devri değil artık. Ha keza aynı şekilde markaya para verme devri değil. En az fiyata aynı performansı nasıl yakalarım sorusuyla hareket ediliyor. Olması gerektiği gibi.

Sırf Apple kullanmak için alacaksanız, zaten sizi kimse tutamaz. Ama en doğru olan yukarıda söylediğimdir bence.

Dostum Bak xiaomi nin çok güzel iphone x şeklinde efsane telefonları var facebook grublarında ucuza satıyorlar olur elden alıcam dersen cepport diye bi yer var ordan 1500 tl ye bütçeyi az arttırabilirsen a2 lite alabilirsin çok güzel bir telefon bak bi resimlerine

Ama iphone sevdasına düşme çok gereksiz bir telefon...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı