2. El iPhone 6S Ne Kadar Süre İdare Eder?

3 sene daha insanı çileden çıkarmadan kullanılabilir bence. Yalnız yanlış anlamadıysam 2500TL vereceksiniz ikinci el cihaza. O fiyat aralığında sıfır cihaz bulunabiliyor zaten. 64GB olmaz belki ama 32GB olur en kötü.
Ilk önce şunu demek istiyorum bu telefon iptal oldu. 64gb lik versiyonu yani. Telefonda bazi sıkıntılar varmış. Başka bir yerde 128gblık gayet temiz bir telefon buldum. Ona anlaştım. Yine bir problem cıkmazsa pazartesi günü alacağım. Cazip gelen kısmı da 2500tl olmasıydı. Sizin dediginiz de mantıklı da 128gblık versiyonu alabiliyoken 32lik almak ne kadar mantikli dusunulmesi gereken bir nokta diye düşünüyorum. Ayrica yorumunuz için teşekkür ederim. :)

iPhone 6s 2-3 yıl götürmez. Zaten 2 yıllık bir telefon. Batarya performansı çok kötü ve iOS 11’de sıkıntılar yaşıyor. iOS 13 zaten onun için son iOS sürümü olacaktır. Biraz daha biriktirip 2. el temiz iPhone 7 almanızı tavsiye ederim.

Yaklaşık 2500tl gibi uygun fiyata temin edicem bu telefonu. Zaten istiyordum çok iyi denk geldi [emoji1]

Eski telefonum bir kılcal çizik bile yok. Bir hafta önce bir akrabama 2200’e sattım.. 64gb Gold 6s plus idi.. daha en az 2 sene götürür o telefon insanı... ha ben ne aldım ? İphone 8 o ayrı [emoji4]

Walla bazıları kamera anlamında iphone 7 ile çok fark var demiş ? Ama bence iphone 8 ile bile o kadar büyük kayda değer bir kamera farkı yok. Hatta 6s plusın ekran büyük olduğu için çekilen fotoğraflara bakarken gözüme daha güzel geliyor hala....

Son düzenleme:
Eski telefonum bir kılcal çizik bile yok. Bir hafta önce bir akrabama 2200’e sattım.. 64gb Gold 6s plus idi.. daha en az 2 sene götürür o telefon insanı... ha ben ne aldım ? İphone 8 o ayrı [emoji4]

Walla bazıları kamera anlamında iphone 7 ile çok fark var demiş ? Ama bence iphone 8 ile bile o kadar büyük kayda değer bir kamera farkı yok. Hatta 6s plusın ekran büyük olduğu için çekilen fotoğraflara bakarken gözüme daha güzel geliyor hala....
Benim o kadar fotoğraf konusunda takıntım falan yok. Ama büyük telefon merakı var. Gönül isterki 7 plus ya da 8 plus almak da onun için de ekonomik durumun birazcık yüksek olması lazım. Şimdilik buna yetiyo bununla idare edicem. Çokta kötü değilmiş anlattıklarınız kadarıyla. (Diğer arakdaşların yorumlarıyla da tabiki). Yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı