iPhone 7 ne kadar süre idare eder?

364485

Hectopat
Makaleler
13
2018 de aldığım ve ilk telefonum olan iPhone 7 beni ne kadar süre daha götürür?
Pes oynayan biriyim ve yeni sürümü olan 2022'nin çıkmasıyla telefon fazlaca kasmaya başladı, artık değiştirmeyi düşünüyorum. Ama bir yandanda hala Instagram ve Safari de gayet akıcı bir şekilde kullanabiliyorum.
Sizce değiştirmenin zamanı mı yoksa beklemeli miyim? Çok kararsız kaldım.

Ben de 2017'de almıştım, geçen sene sonlarına doğru iyice yavaşladı batarya değiştirdim kullanmaya devam ediyorum. Oyun oynayan bir kişi değilim daha uzun süre kullanırım. Sizin kullanım tarzınıza uymuyorsa değiştirmenin vakti gelmiş.

2018 de aldığım ve ilk telefonum olan iPhone 7 beni ne kadar süre daha götürür?
Pes oynayan biriyim ve yeni sürümü olan 2022'nin çıkmasıyla telefon fazlaca kasmaya başladı, artık değiştirmeyi düşünüyorum. Ama bir yandanda hala Instagram ve Safari de gayet akıcı bir şekilde kullanabiliyorum.

Hocam bence bu ekonomide biraz daha beklşeyin, telefon fiyatları uçmuş gitmiş, ama yine de ben telefonumu değiştireceğim diyosanız ise, iPhone 7'yi satıp üstüne birazcık daha ekleyip iPhone 8 veya iPhone X alabilirsiniz.

Hocam bence bu ekonomide biraz daha beklşeyin, telefon fiyatları uçmuş gitmiş.

Biraz daha beklerse daha da artabilir, bu ülkede tuttuğunu koparman lazım iki gün sonra ne olacağı belli değil.

Size uymuyorsa değiştirebilirsiniz, tavsiyem iPhone almayın hem çok pahalılar hem de 2-3 yıl sonra artık hiçbir şey açamayacak hale geliyorlar.

Geri
Yukarı