2. el iPhone 7 Plus alınır mı?

Spotide var o özellik bilmiyorsundur diye söyleyeyim dedim.

Adımdan iyi biliyorum zaten o özelliği ama o özellik Spotify için geçerli.
Remix dinlemek isteyen kişi ne yapacak? ya da slowed türler? Şimdi "YouTube Premium" diyeceksin ama eskiden yoktu o özellik bu yüzden indirilemiyordu müzik.

Fanboyluk yapıyorsunuz okey ama herkes tarafından onaylanan bir şeyi reddedemezsiniz iOS basbaya kapalı kutu.
Özgürlük isteyen insana gelmez iOS.

Adımdan iyi biliyorum zaten o özelliği ama o özellik Spotify için geçerli.
Remix dinlemek isteyen kişi ne yapacak? ya da slowed türler? Şimdi "YouTube Premium" diyeceksin ama eskiden yoktu o özellik bu yüzden indirilemiyordu müzik.

Fanboyluk yapıyorsunuz okey ama herkes tarafından onaylanan bir şeyi reddedemezsiniz iOS basbaya kapalı kutu.
Özgürlük isteyen insana gelmez iOS.
Aynen moruk zil sesi ve tema değiştiriyorsun bak özgürsün şuan
ayrıca soundcloud kullanabilirsin onu da bilmiyorsundur diye söyleyim :D

O zaman laflarınıza inanmamıza gerek yok, iddialarınızı dinlememizede gerek yok :D
amiral gemisi Android cihaz kullanıp IOS'a geçen kişi "Android kötüymüş ya" der evet ama asla "çöp" demez.
Dinle veya bana inan demedim zaten dostum?

Aynen moruk zil sesi ve tema değiştiriyorsun bak özgürsün şu an
Ayrıca SoundCloud kullanabilirsin onu da bilmiyorsundur diye söyleyim :D

APK, xapk desteği, müzik indirme desteği, uygulamalar aracılığı ile cihazı istediğin gibi özelleştirme şansı, farklı arayüz/rom kurma şansı, sürüm desteği kesildiğinde kendin yükseltme şansı, root aracılığı ile illegal/legal neredeyse her şeyi yapabilme.

Bayağı özgürüz yani :D
bu da son mesajım bu konudaki bir fanboy ile tartışmayacağım daha fazla.

Parasını vermeden tabii ki de dinleyemezsiniz hırsızlığa girer bu hocam. Spotify üyeliği çok zor bir şey değil;)

Nereden bildin?
Eki Görüntüle 1139646Eki Görüntüle 1139647
Daha yeni modellerde böyle bir karşılaştırma varsa bilmiyorum fakat durum bu :D

Arada 3000 TL fiyat farkı var ve üstelik;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alın size daha düzgün bir video.

APK, xapk desteği, müzik indirme desteği, uygulamalar aracılığı ile cihazı istediğin gibi özelleştirme şansı, farklı arayüz/rom kurma şansı, sürüm desteği kesildiğinde kendin yükseltme şansı, root aracılığı ile illegal/legal neredeyse her şeyi yapabilme.

Bayağı özgürüz yani :D
bu da son mesajım bu konudaki bir fanboy ile tartışmayacağım daha fazla.
Tartış demedim dostum neyi anlatıyorsun sen hala ilgilenmiyorum farkındaysan düşüncelerinle ve fikirlerinle

Geri
Yukarı