2. el iPhone X veya iPhone XS alınır mı?

BlackMagic

Centipat
Elimde Oppo Reno 4 Lite var. Bunu satıp, üstüne para ekleyip iPhone alacağım. iOS'e geçmek istiyorum artık. Sizce 2. el iPhone X veya XS alınır mı? Önerilerinizi de bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Elimde Oppo Reno 4 Lite var. Bunu satıp, üstüne para ekleyip iPhone alacağım. IOS'e geçmek istiyorum artık. Sizce 2. el iPhone X veya XS alınır mı? Önerilerinizi de bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Yani iPhone kullanıcısı olarak 2. el IPhone'ları çok fazla önermiyorum zaten telefonun pil sorunları oluyor ve söylediğiniz modeller cidden eski sorunsuz düzgün cihaz bulmanız zor çok isteğiniz yoksa sıfır Android bir cihaz bakabilirsiniz.

Yani iPhone kullanıcısı olarak 2. el IPhone'ları çok fazla önermiyorum zaten telefonun pil sorunları oluyor ve söylediğiniz modeller cidden eski sorunsuz düzgün cihaz bulmanız zor çok isteğiniz yoksa sıfır Android bir cihaz bakabilirsiniz.

IOS'a geçmek istediğimden hocam elimdeki Android cihaz gayet iyi bir amiral gemisi aslında ama IOS'a geçmek istiyorum dediğim gibi fikriniz için teşekkürler iyi günler diliyorum.

Alınır fiyatına göre.

Temizse alınır tabii. XS üst model olduğu için onu öneririm.

Teşekkürler herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı