iPhone XS veya XS Max alınır mı?

Bütçe
6000
bende yurt dışı iphone 8 var, kullanım süresi 120 gün ama bu 120 gün içerisinde birini aradığı zaman sadece özel numara olarak arayabiliyorum. normal arayamıyorum, neden acaba ?

Update desteği bu yıl bitti. 2 yıl içinde X, 3 yıl içinde XR, XS, XS Max sosyal medya uygulamalarını desteklemeyecek.
Güncelleme desteğinizi :D IOS 17 güncellenmeye devam ediyor 2024 ün eylülüne kadar bu telefon en güncel telefon olacak. IOS 13 bile şu an çoğu uygulamayı çalıştırabilecek bir sürüm ve uygulamalar desteği IOSe göre değil cihaza göre kesiyor. Mesela 5s-6 ya destek kesmek isteyen direk IOS 12 ye destek kesiyor. XSmax iPhone 4 değil ki direk uygulama desteği çekilsin, şu an 6s ten desteğini çeken netflix dışında hiçbir uygulama yok. Bu cihaz 6-7 sene şimdi alırsanız güncel sosyal medya uygulamalarıyla rahatça kullanılabilir. Sonrasında zorunlu güncellemelerle IOS sürümü yetmemesi nedeniyle tarihe 4s-5 gibi karışır. 5s 6 karışmadı mı derseniz sosyal medya uygulamalarını önceden apple kimliğinizle eşleştirdiyseniz güncel youtube vs çalışıyor.

Ver parasını alayım 12 reis :D ülkenin durumu malum.

Zaten şu an XS Max buldum bir tane 6K ya onu alacağım satılmazsa.
Aga madem YD alacaksın adam gibi 12 al da gözün gönlün açılsın. Ben xs Max alıp 1 ay sonra elimden çıkarmıştım sarmadı beni o cihaz. Performansını da beğenmedim. Varsa bütçe en kötü 12, yoksa ne alırsan al idarelik olacak zaten fark etmez.

Aga madem YD alacaksın adam gibi 12 al da gözün gönlün açılsın. Ben xs Max alıp 1 ay sonra elimden çıkarmıştım sarmadı beni o cihaz. Performansını da beğenmedim. Varsa bütçe en kötü 12, yoksa ne alırsan al idarelik olacak zaten fark etmez.
12 pro bakmanizi oneririm 11k gibi fiyata buldum ama kasasi hasarliydi bende amoled ve 6 ramli oldugu icin 12 proya gececegim en yakisikli iphone benim gozumde gold.

Geri
Yukarı