2.el iPhone XR alınır mı?

cyLeX9

Picopat
Daha fazla  
Dün 2. el iPhone XR aldım. Pil sağlığı %89. 1 yıl garantisi var. 4600 TL + iPhone 6S (pil sağlığı %72) karşılığında aldım. Sizce iyi mi yapmışım yoksa kötü mü yapmışım? Yorumlarsanız sevinirim.

Dün 2. el iPhone XR aldım. Pil sağlığı %89. 1 yıl garantisi var. 4600 TL + iPhone 6S (pil sağlığı %72) karşılığında aldım. Sizce iyi mi yapmışım yoksa kötü mü yapmışım? Yorumlarsanız sevinirim.
Hocam almışsınız artık, keşke almadan önce sorsaydiniz. Hayırlı olsun.

4600+1000 TL de iPhone 6S diye hesaplıyorum daha fazla aslında ama en ucuz yollu hesaplıyorum neyse 5600 biraz daha bekleyip üstüne ekleme yapıp iPhone 11 vs. düşünebilirdim ben şahsen.
Bataryalar garanti kapsamına girmiyor bu arada yüzde 80'e kadar yolu var diyor Apple.

Hocam bence kötü yapmışsınız. Bu telefona o parayı verip üstüne 6S vermek para israfı. Eğer sosyal medya çok kullanıyorsanız iPhone tercih etmenize bir şey diyemem ama onun haricinde para israfı(bence).( Ve iphone çok istiyorsanız keşke biraz daha ekleyip iphone 11 zorlayabilirdiniz.)

Hocam ücret konusunda pek mantıklı gelmedi. En azından 6S'yi vermeseydiniz iyiydi.

Hocam almıssın artık önemli olan senin mutluluğun :) sanki 500-600 TL falan pahalı gibi geldi bana ama olsun güzel cihaz almıssın güzel günlerde kullanman dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı