2. el iPhone XR alınır mı?

Ekranı hoşuma gitmiyor. Neden XR veya XS olmaz?

Hocam 2 sene bile mi götürmez?

XS Max kullanıcısıyım %84 pil sağlığı var günde 2-3 kere şarja takıyorum cihazı günümü zor çıkartıyor o bütçelere S20FE almanız daha sağlıklı olur iPhone X serisinden daha güçlü ve kullanışlı bir telefon.

XS Max kullanıcısıyım %84 pil sağlığı var günde 2-3 kere şarja takıyorum cihazı günümü zor çıkartıyor o bütçelere S20FE almanız daha sağlıklı olur iPhone X serisinden daha güçlü ve kullanışlı bir telefon.
Şarj önemli değil pek telefon kullanan birisi değilim. Ara sıra sosyal medyada veya uygulamalarda gezindiğim zaman kasmasın istiyorum. XS Max daha hızlı değil mi? (bu arada yanlışlık oldu se20 diye okudum ekranı hoşuma gitmiyor dedim kusura bakmayın)

Şarj önemli değil pek telefon kullanan birisi değilim. Ara sıra sosyal medyada veya uygulamalarda gezindiğim zaman kasmasın istiyorum. XS Max daha hızlı değil mi? (bu arada yanlışlık oldu SE20 diye okudum ekranı hoşuma gitmiyor dedim kusura bakmayın)

S20FE Snapdragon chipset içeren modelini bulursanız çok iyi olur onun dışında ekran kamera ve pil durumu gibi özelliklerde S20FE çok daha önde.

S20FE Snapdragon chipset içeren modelini bulursanız çok iyi olur onun dışında ekran kamera ve pil durumu gibi özelliklerde S20FE çok daha önde.
Teşekkür ederim hocam. Ama dediğim gibi kamerası pili benim kullanım amacım için önemli değil. Hız istiyorum, performans testlerine baktım XS Max daha akıcı, 1-2 sene sonra değiştireceğim zaten. Beni götürmez mi?

Teşekkür ederim hocam. Ama dediğim gibi kamerası pili benim kullanım amacım için önemli değil. Hız istiyorum, performans testlerine baktım XS Max daha akıcı, 1-2 sene sonra değiştireceğim zaten. Beni götürmez mi?

Kullanım amacına bağlı S20FE Snapdragon modeli XS Max gibi bir cihazı sadece akıcılık değil tüm özellikler olarak ezer geçer. S20FE sizi 1-2 seneden fazla bir süre götürür. Teklif var ısrar yok siz bilirsiniz. :D

Kullanım amacına bağlı S20FE Snapdragon modeli XS Max gibi bir cihazı sadece akıcılık değil tüm özellikler olarak ezer geçer. S20FE sizi 1-2 seneden fazla bir süre götürür. Teklif var ısrar yok siz bilirsiniz. :D
😄😄😄Android kullana kullana bıktığım için iOS'a geçeyim dedim kafamı karıştırdınız şimdi. Kasma donma falan yapmıyordur, pişman olunacak kadarda kötü değildir ya dimi? Kullanan sizsiniz en iyi siz bilirsiniz.😁

😄😄😄Android kullana kullana bıktığım için IOS'a geçeyim dedim kafamı karıştırdınız şimdi. Kasma donma falan yapmıyordur, pişman olunacak kadar da kötü değildir ya değil mi? Kullanan sizsiniz en iyi siz bilirsiniz.😁

Yok o kadar kötü değil gömmeye gerek yok ben memnunum fakat bütçem bu civarlar olsa S20FE Snapdragon chipsetli versiyonunu tercih ederdim. Benim elime XS Max babamdan geçti yani bedava. :D

Yok o kadar kötü değil gömmeye gerek yok ben memnunum fakat bütçem bu civarlar olsa S20FE Snapdragon chipsetli versiyonunu tercih ederdim. Benim elime XS Max babamdan geçti yani bedava. :D

Çok teşekkür ederim hocam ama şu sıralar iOS'a şans vermek istiyorum sürekli aynı şeyi kullanmaktan gına geldi😀. Bir de kullandığınız cihaz güncelleme alıyor mu? Ve pil değişmiş olan cihaz alınır mı?

Çok teşekkür ederim hocam ama şu sıralar IOS'a şans vermek istiyorum sürekli aynı şeyi kullanmaktan gına geldi😀. Bir de kullandığınız cihaz güncelleme alıyor mu? Ve pil değişmiş olan cihaz alınır mı?

Orijinal pille değişmişse alınır. Onun dışında iOS 17 son güncellemeydi yani iOS 18 almayacak bu modeller.

Geri
Yukarı