2. El İthalatçı Garantili Playstation 4 Slim Alınır mı ?

EmirMFurat21

Kilopat
Daha fazla  
Playstation 4 Slim bakıyorum ve 1TB den az olmasını düşünmüyorum. Çeşitli ikinci el sitelerinde ''İthalatçı Garantili'' cümlesini görüyorum. Türkiye de herhangi bir sıkıntı çıkarır mı çalışma bakımından ? 2 kollu 2.el Slimlere sizce en fazla ne kadar verilmelidir şuan ? İyi Sosyaller :)

Çalışır farklı bir bölgenin playstationıysa bölge kilidi yüzünden blu-ray filmleri açamazsın o kadar. Cihazında sıkıntıyla karşılaştığın zaman nasıl bir hizmet alacağının garantisi olmaz. İthalatçı garantili cihazla sony ilgilenmez hangi firma ithal ettiyse onunla muhatap olursun. Sony eurasia ise sıkıntılı cihazı eğer garantisi devam ediyorsa yenisiyle değiştirip sana sıfır bir cihaz gönderiyor.
Kısacası çalışma yönünden bir sıkıntı olmaz fakat ürüne birşey olursa alacağın hizmet çok fark eder. Tavsiyem garantisi devam eden bir sony eurasia garantili bir ps4 bulabilirsen onu alman.
Ne kadar verilebileceği hakkında pek bir fikrim yok maalesef.

Çalışır farklı bir bölgenin playstationıysa bölge kilidi yüzünden blu-ray filmleri açamazsın o kadar. Cihazında sıkıntıyla karşılaştığın zaman nasıl bir hizmet alacağının garantisi olmaz. İthalatçı garantili cihazla sony ilgilenmez hangi firma ithal ettiyse onunla muhatap olursun. Sony eurasia ise sıkıntılı cihazı eğer garantisi devam ediyorsa yenisiyle değiştirip sana sıfır bir cihaz gönderiyor.
Kısacası çalışma yönünden bir sıkıntı olmaz fakat ürüne birşey olursa alacağın hizmet çok fark eder. Tavsiyem garantisi devam eden bir sony eurasia garantili bir ps4 bulabilirsen onu alman.
Ne kadar verilebileceği hakkında pek bir fikrim yok maalesef.
1.500 2.000 arası 2 kollu 2. ellere bakıyorum. Yasak değilse bulup bir linkini atabilir misin ?

Ben sana ikinci el ilanlarına bakıp bu ürün iyidir diye garanti veremem maalesef. Sen kendin araştırıp bütçen içinde temiz bir playstation bulmaya çalış. Garantili bir ürünse alacaksan eurasia garantisi iyi olur dediğim gibi fakat garantisi geçmiş bir ürünse pek anlamı kalmıyor zaten bu durumun. Ürünün bölgesini sor ithalatçıdan almış birisinden alacaksan. Biz pal bölgesi oluyoruz. Ama diğer bölgelerin konsoları da çalışır sıkıntı çıkmaz. Bir de sahibinden deki get sistemleri gibi 14 gün içinde iade garantisi veren bir sistemle alırsan iyi olur. Sıkıntı yaşarsan 14 gün içinde iade garantin olmuş olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı