2. el kırık monitörlerin çok pahalı olması

thebigboss

Hectopat
Ülkeye bak ya yemin ediyorum Dünya'da bizim Türk milleti kadar fırsatçı birbirine kazık atmayı seven bir millet yoktur. Monitör almayı düşünüyordum sıfır almaya para yok bende 2. el bakayım dedim 2. el kırık, eski dökük monitör 800 TL 2. el bir de düşünün sıfırları 3.000- 4.000 TL arası eskiden dolar düşükken 800 TL'ye oyun bilgisayarı toplanırdı. Şimdi bakıyordum da kırık bozuk monitörler 1000 TL arası. Yazık gerçekten çok yazık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynu durumda ben kaldım. İkinci el bir işlemci anakart arıyordum aramaz olaydım. 6-7 nesil inteller şimdinin sıfır Ryzen yada İntel 10. nesil seviyelerinde fiyat çekiyorlar. Gittim sıfırını aldım kafam rahat. Milletin kafa 1 milyon olmuş. Yada bilmeyen cahillerin bu ürünleri bu fiyatlara dahi alması yüzünden olabilir, bilemeyeceğim.

Ülkeye bak ya yemin ediyorum Dünya'da bizim Türk milleti kadar fırsatçı birbirine kazık atmayı seven bir millet yoktur. Monitör almayı düşünüyordum sıfır almaya para yok bende 2. el bakayım dedim 2. el kırık, eski dökük monitör 800 TL 2. el bir de düşünün sıfırları 3.000- 4.000 TL arası eskiden dolar düşükken 800 TL'ye oyun bilgisayarı toplanırdı. Şimdi bakıyordum da kırık bozuk monitörler 1000 TL arası. Yazık gerçekten çok yazık.

Çok saçma ya. Ben sapasağlam çiziksiz HP 2011X 60Hz 20 İnç mınitörü 300 liraya satarken bunları yaptıkları iş değil vallahi.

Ben üstünde ufacık bir çizik olan 22MK430H monitörü aylardır 500'e satamadım. İşin kötü yanı, boş boş duruyor. Laptopa bağlayıp denedim ama iyi olmuyor.

Geri
Yukarı