2. el klavye alınır mı?

Uber Lodos

Hectopat
Arkadaşlar Razer klavyelere bakarken aniden Sahibinden'i incelemeye karar verdim. Sıfırdan çok çok daha ucuza bir sürü klavye satılıyor. Yurt dışından gelme Türkiye'de satılmayan Razer modelleride var. Gerçekten çok cazip gözüküyor.

Gel gelelim aklımdaki sorulara.
Alırken Switch'lerinin orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağım?
Görünüşte sağlam gözüken klavyeden sorun yaşar mıyım?
Siz ne diyorsunuz acaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Razer klavyelere bakarken aniden Sahibinden'i incelemeye karar verdim. Sıfırdan çok çok daha ucuza bir sürü klavye satılıyor. Yurt dışından gelme Türkiye'de satılmayan Razer modelleride var. Gerçekten çok cazip gözüküyor.

Gel gelelim aklımdaki sorulara.
Alırken Switch'lerinin orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağım?
Görünüşte sağlam gözüken klavyeden sorun yaşar mıyım?
Siz ne diyorsunuz acaba.
Ben şahsen önermem. Bir ton derdi vardır, switchleri bir süreden sonra sıkıntı çıkarır felanda filanda cartı da curtu da. Garantisi varsa bakın.

Monitör, kasa, hoparlör veya kamera gibi ekipmanlar için 2. el çok kötü gelmiyor bana ama mouse, klavye, kulaklık gibi sürekli ellediğin, dokunduğun ekipmanların 0 alınması taraftarıyım. Çok cazip geliyorsa risk alıp deneyebilirsiniz tabii. Elektronik olduğu için görünüşü çok da bir şey ifade etmiyor.

Ben test ettikten sonra aldım. Sonra tuşları çıkarıp bir de çamaşır suyuna yatırdım. İç-dış temizlik. Ohh. Miss :)) Devir ekonomi devri dostum. Yalnız satıcılara dikkat et. Güvenli ticaret yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı