2. el Corsair klavye alınır mı?

Bütçe
1200
Ödemeyi onaylamadıkça geçmiyor diye biliyorum hocam. Ayrıca kargo takip numarası falan veriliyordur illa. Öyle bir ihtimal zor gibi.

Kargoya verilince hesaba para geçiyor ayrıca takip numarası gözüküyor ama sizin adresininizin yakınına gönderiliyor ve sarı siteyi aradığınızda bir şey yapamayız diyorlar

Biliyorum o modeli ama mekanik klavyeye geçmek istiyorum. Şuanki klavyem de ASUS TUF K5 gayet iyi aslında ama görüntü olarak biraz yıprandığı için değiştirmek ve mekanik klavyeye geçmek istiyorum.
hmm tamadır biraz daha araştırıyım

marka takıntınız varmı illa marka olcak diye

steelseries var ama sarı sitede

Bilgilendirme kısmında da teslim alıp onaylandıktan sonra satıcıya ücret aktarılır diye belirtilmiş. Öyle bir şey yapılabileceğini sanmıyorum hesabı ele geçirmedikleri sürece :D O fiyat bandında ben de araştırma yaptım biraz ama düzgün markaların ürünlerine denk gelemedim pek o yüzden ikinci ele başvurmak istedim. İkinci el almazsam da biraz daha erteleyeceğim klavye işini muhtemelen.

Monster Pusat K3 bu modeli öneririm sarı sitede buldum 1200 liraya 0 kullanılmamış borçdan dolayı satıyorlarmış​

Bilgilendirme kısmında da teslim alıp onaylandıktan sonra satıcıya ücret aktarılır diye belirtilmiş. Öyle bir şey yapılabileceğini sanmıyorum hesabı ele geçirmedikleri sürece :D O fiyat bandında ben de araştırma yaptım biraz ama düzgün markaların ürünlerine denk gelemedim pek o yüzden ikinci ele başvurmak istedim. İkinci el almazsam da biraz daha erteleyeceğim klavye işini muhtemelen.
hee

peki marka takıntınız yok değilmi

Aynı paraya, sıfır Çinli marka klavye alıp daha memnun kalırsınız.
Aliexpress'e, Amazon'a falan da göz attım hocam o tarz klavyeler için ama hep TKL veya %60 klavyeler var. Numpadli olanları da hep değişik renklerde üretmişler o yüzden içime sinen bir klavye bulamadım.

Monster Pusat K3 bu modeli öneririm sarı sitede buldum 1200 liraya 0 kullanılmamış borçdan dolayı satıyorlarmış​

hee

peki marka takıntınız yok değilmi
O klavyeyi pek önermiyorlardı sanırım ama göz atayım, marka takıntım var diyebilirim aslında yalan olmasın.

Aliexpress'e, Amazon'a falan da göz attım hocam o tarz klavyeler için ama hep TKL veya %60 klavyeler var. Numpadli olanları da hep değişik renklerde üretmişler o yüzden içime sinen bir klavye bulamadım.
amazon prime varsa kargo ücreti olmadan vs çiçek gibi klavyeler var

O klavyeyi pek önermiyorlardı sanırım ama göz atayım, marka takıntım var diyebilirim aslında yalan olmasın.
hmm ama bilinen markalar olsun değilmi

logitech G213 olabilirmi

Prime'ım var evet ama içime sinen bir klavye göremedim orada bütçeme uygun. Evet bilinir bir marka olsa daha iyi.

RGB takıntım da yok bu arada. Sadece karışık renk yanan ve ayarlanamayan klavyeleri sevmiyorum. Tek renk ayarlayabileceğim veya hiç ışığı olmayan bir klavye bile olur benim için kalitesi iyi olduğu sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı