2. El Mining Yapılmış 6800XT Alınır mı?

Murcielago

Centipat
Daha fazla  
Merhaba fotoğrafta gördügünüz 6800XT'yi almayı düşünüyorum kart 4 ay kadar mining görmüş zaten daha fazla görmesine imkan yok sanırım Şubat 10 tarihinde alınmış yanlış bilmiyorsam haziran 14'ü gibide mining bitti. Fiyat olarak 9300'e anlaştık Param Güvende ile alacağım sizce bu kart alınır mı? Çok fazla 2.el alışveriş yapan biri olmadığım için görüşleriniz çok değerli.

1670164639978.png

1670164656692.png

1670164674370.png

1670164688622.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Isı değerleri güzel , kozmetik olarakta bir sıkıntı gözükmüyor. Fakat fatura vesaire göndereceğinden emin olun. Ben bu tür pahalı şeylerde uzaktan alışverişi sevmiyorum, her ne kadar görünürde iyi dursada elinize geldiğinde farklı şeyler olabilir. Geçenlerde denk geldiğim video fikir olması açısından izleyin derim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Test ederken video isteyin arkadaştan, ben kendim öyle test videosu ile almıştım. RGB lerini vs de çektirmiştim.

Bence değmez o kadar süre mining yapılmış kesin siz kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra bir şeyler olur. Şahsen ben 2. el diyerekten ve mining yapılmış performans da düşüş olur diye almazdım.

Bende 6700xt sıfır almayı düşünüyordum linkini attığınız yerden ama neredeyse aynı fiyata %30 performans almak daha mantıklı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı