2. el modem DSL ışığı sorunu

Halil Keske

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Sıkıntım tam olarak şöyle. Kendi modemim biraz eskidi ve sinyali fazla güçlü vermiyordu bende akrabamdan kullanmadığı modemi istedim. Aldıktan sonra tüm kabloları takıp beklememe rağmen DSL ışığı sabit kalmıyor hep yanıp sönüyordu ve evet modemi resetledim kendi kullanıcı adım parolamla hızlı kurulum da yaptım ama gene de aynı sıkıntıyı alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım ve sadece arıza kaydı oluşturdular.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam önceki modem de sabit yanıyordu şimdiki modemde sabit kalmıyor sürekli yanıp sönüyor en ve
Evet hocam
Kullandığınız modem VDSL uyumlu değilse normal. Eski modemim de aynı problemi yaşıyordum. Hız kaybı, kesilme vs. yoksa kullanmaya devam edin bir problem olacağını zannetmiyorum.
Evet yeni modem ADSL2+
Kullandığınız modem VDSL uyumlu değilse normal. Eski modemim de aynı problemi yaşıyordum. Hız kaybı, kesilme vs. yoksa kullanmaya devam edin bir problem olacağını zannetmiyorum.
Şu da var normalde kullandığım modem TP-Link TDW9970v3 yeni takıp çalıştırmaya çalıştığım modem ise TP-Link TD8960N
Merhaba arkadaşlar. Sıkıntım tam olarak şöyle. Kendi modemim biraz eskidi ve sinyali fazla güçlü vermiyordu bende akrabamdan kullanmadığı modemi istedim. Aldıktan sonra tüm kabloları takıp beklememe rağmen DSL ışığı sabit kalmıyor hep yanıp sönüyordu ve evet modemi resetledim kendi kullanıcı adım parolamla hızlı kurulum da yaptım ama gene de aynı sıkıntıyı alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım ve sadece arıza kaydı oluşturdular.
Arkadaşlar bir şey öğrendim galiba benim hattım VDSL olduğu için bende ADSL modem takıp çalıştırmayı denediğim için DSL ışığım yanmıyor.Paketim YALIN 24 Mbps'ye kadar Hipernet FULL Limitsiz_Eksp ve Hipernet VDSL hizmetiymiş.Sanırım paketim VDSL modem ADSL olunca ışık sabit kalmadı.Herkese cevapları içi teşekkürler
Arkadaşlar Düzeltme
1608042070312.png
Modemin özelliklerinde VDSL ve FiberNet destekliyor diyor.
.
.
.
Tekrardan düzeltme
Müşteri hizmetlerini aradım ve bu Modem ile hattınızdan sinyal almaz dedi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı