2. el modlu X5460 alınır mı?

Pysi Developer

Decapat
Yer
Kocaeli/Gebze
Merhaba aşağıdaki sisteme 2.el modlu X5460 almayı istiyorum. Satıcı G41 ve G31 chipsetlerine uygun olduğunu ve modlu olduğunu belirtmiş. Sizce performans nasıl olur? Aldığımda direkt takabiliyor muyum yoksa yapmam gereken bir şey var mı? (Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynanacaktır)

• IPX41-D3
  • GTX750 Ti 2 GB.
  • Aerocool vs Plus 500W.
  • 4 GB RAM (RAM'i bayramda 8 GB yapacağım)
  • 120GB SSD 550 MB/s - 530 MB/s

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sanki daha önce de yazmıştım, o tür OEM anakartların BIOS modlaması sıkıntılı olabilir, ayrıyeten o işlemci fazla ısınır, tutamazsınız. O anakartla da OC yapamayacağınıza göre Core 2 Quad serisinden en aşağı Q9550 alın derim.

Merhaba aşağıdaki sisteme 2.el modlu X5460 almayı istiyorum. Satıcı G41 ve G31 chipsetlerine uygun olduğunu ve modlu olduğunu belirtmiş. Sizce performans nasıl olur? Aldığımda direkt takabiliyor muyum yoksa yapmam gereken bir şey var mı? (Valorant, CS:GO tarzı oyunlar oynanacaktır)

• IPX41-D3
  • GTX750 Ti 2 GB.
  • Aerocool vs Plus 500W.
  • 4 GB RAM (RAM'i bayramda 8 GB yapacağım)
  • 120GB SSD 550 MB/s - 530 MB/s

Hocam sanki daha önce de yazmıştım, o tür OEM anakartların BIOS modlaması sıkıntılı olabilir, ayrıyeten o işlemci fazla ısınır, tutamazsınız. O anakartla da OC yapamayacağınıza göre Core 2 Quad serisinden en aşağı Q9550 alın derim.
Pardon hocam sanırım unutmuş olabilirim bu aralar baya konu açtım da.Quad serileri baya pahalıya koyuyorlar.Bakalım ekran kartı,psu derken işlemciye bütçe kalacak mı.

Yeni konular

Geri
Yukarı