2.el Monster Abra A5 v16.3.2 ne kadar eder?

Bunu kimse 9-10'a almaz kendinizi kandırmayın max 8 verirler ki o bile zor. Sıfırı hatta daha üst modeli şu an 9-10k

Bunu kimse 9-10'a almaz kendinizi kandırmayın max 8 verirler ki o bile zor. Sıfırı hatta daha üst modeli şu an 9-10k
Hocam piyasa araştırması yapmadınız sanırım. Şu laptop'tan farkım 1650ti+orjinal win10+1tb hdd var bende. Fiyat farklarını kontrol edebilir misiniz tekrar. Orjinal sürümlüsü 14200 civarı oluyor.

Acaba laptop sizin olsaydı 8bin fiyat biçer miydiniz merak ediyorum.

Hocam piyasa araştırması yapmadınız sanırım. Şu laptop'tan farkım 1650ti+orjinal win10 sürüm var bende. Fiyat farklarını kontrol edebilir misiniz tekrar. Orjinal sürümlüsü 14200 civarı oluyor.

Acaba laptop sizin olsaydı 8bin fiyat biçer miydiniz merak ediyorum.
Hocam lütfen kendinizi kandırmayın ha inşallah fazlasina satılır sözüm yok keşke ama etmez koy gör, evet kendi laptobuma daha acımasız davranıyorum açmış olduğum konuda görebilirsin. Ha ayrıca, bu Laptobun sıfırı da 12k etmez haberiniz ola, hemen hemen yakın fiyata 3050 var. Ayrıca attığınız cihazın işlemcisi 11.nesil.

Hocam lütfen kendinizi kandırmayın ha inşallah fazlasina satılır sözüm yok keşke ama etmez koy gör, evet kendi laptobuma daha acımasız davranıyorum açmış olduğum konuda görebilirsin. Ha ayrıca, bu Laptobun sıfırı da 12k etmez haberiniz ola, hemen hemen yakın fiyata 3050 var. Ayrıca attığınız cihazın işlemcisi 11.nesil.
Anladım hocam siz de malesef fiyat araştırması yapmamışsınız. Şöyle dönüp bütün ürünlere bakın ve deyin ki evet bu ürün bu fiyat ediyor. Malesef her şeyin fiyatı yükseldi.
Birbirimizi kandıracağımız bir ortam yok.

@Ther Hocam araştırıyorum bakıyorum hatta bir ara kendimi kandırdığımı da düşündürttünüz. Fakat bulduğum Örnekler, fiyat olarak gayet normal geliyor.

Lütfen siz de sözlerinizin altının boş olmadığını gösteren örnekler verebilir misiniz?

Son düzenleme:
@aksiyonel
Size tek bir örnek vereceğim.
İndirim ile 12'ye kadar düşüyor düşecek. Ve siz ikinci ellere hem de işlemcisi ekran kartı katbekat kötü ikinci ellere 10-12 yazan yazdiranlarla kiyasliyorsunuz. Attığım cihaz sıfır, sizin örnek aldığınız ikinci el. Şahıslara göre mi kurumlara göre mi bu pazar? Benim A9 laptobum var, ederi 2-3k ve ben ona 10k diyip ilana koysam kim karışabilir? Ama kimse de bakmaz değil mi? Sizin örnek aldığınız bu ve bunun gibiler de böyle işte, ilanlarına kimse dönüp bakmıyor bile. İsterseniz favoriye alın, iki gün sonra "Favori ilanınızın fiyatı düştü." diye bildirim alacaksınız. Neden, çünkü çokbilmiş cahil kesim bu sefer bilemedi ve malının iki katına paha biçti.
İsterseniz 5-6 tane daha uygun ve canavar cihaz atarım. VE ASLA İKİNCİ EL DEĞİL. Size de komik gelmiyor mi ikinci elin daha kötü özellikli ve eski ve kullanılmış adı üstüne ikinci el olmasına rağmen sıfır ve canavar gibi cihazlarla neredeyse aynı fiyata satılması? Ben size tavsiye verdim, istersen 20k'ye koy, kendimizi kandırmaktan başka bir şey olmaz. 10k bile realist olmaz. Umarım anlatabildim, ha ürün senin, ne yapmak istersen yap ama az çok anlayan bir kardeşin olarak tavsiyem. Nicel, nitel bir sürü şekilde de kanıtlamaya çalıştım, inanmak istemeyene bir şey yapamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı