2. el PlayStation 4 alınır mı?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Malum fiyatlar çok pahalı. Ölmeden önce PlayStation tadı almak istiyorum. PS5 imkansız gözüküyor. Yazın PS4 Pro alsam 3 ay oynayip satma fikrine nasıl bakıyorsunuz? Zarar eder miyim? Aldıktan sonra satmak için alıcı bulabilir miyim?

Playstation piyasası çok hızlı. Yeter ki doğru fiyata koy. Ben normalde ikinci el piyasasına hiç bulaşmayan birisiydim. Ben bile ortalamanın 100 - 200 lira ucuzuna koyarak PS4'ümü birkaç haftada sattım ve sıfır PS5 aldım.

Esnafa satarsan piyasanın 1000 lira falan altına direkt alırlar. Sonuçta onlar da kar edecek. Ama Letgo gibi yerlerden biraz sabrederek rahat satarsın.

Paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama Konsol Oyun isimli YouTube kanalını takip edebilirsin. Güncel canlı yayınlar yaparak konsol piyasası hakkında bilgi veriyor.

Malum fiyatlar çok pahalı. Ölmeden önce PlayStation tadı almak istiyorum. PS5 imkansız gözüküyor. Yazın PS4 Pro alsam 3 ay oynayip satma fikrine nasıl bakıyorsunuz? Zarar eder miyim? Aldıktan sonra satmak için alıcı bulabilir miyim?
3 ay için alacaksan slim idare eder malum tr piyasası hiç aşşa inmez zarar etmesin

Geri
Yukarı