2. El PlayStation 4 alınır mı?

Garibo

Hectopat
Arkadaşlar güncel olarak 2. el PS4 alınır mı? Sarı sitede İzmir içi 6000 - 7000 TL'ye cihazlar var. Bilgisayarım var, PS4 biraz keyfi olacak. Evde kız arkadaşım ile oyun oynamak için kullanacağım sadece fakat çok kararsız kaldı. PS 5 fiyatları yüksek, o kadar ayırmak istemiyorum.

PS4 artık ömrünün sonuna gelmiş bir cihaz. Yeni oyunlar ya hiç çıkmıyor ya da 720p'den hallice bir görüntü sunuyor. Özel oyunların bir çoğu zaten PC'ye geldi. Eğer bilgisayarın zaten iyiyse keyfi olarak almak için bile çok mantıklı seçenek değil. Keyfi olarak konsol alacaksan Xbox Series S daha mantıklı yüksek olmayan bütçelerde.

Bu işi yapan satıcılar var, kendi garantilerini veriyorlar 12 Aylık. Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum.

Arkadaşlar güncel olarak 2. el PS4 alınır mı? Sarı sitede İzmir içi 6000 - 7000 TL'ye cihazlar var. Bilgisayarım var, PS4 biraz keyfi olacak. Evde kız arkadaşım ile oyun oynamak için kullanacağım sadece fakat çok kararsız kaldı. PS 5 fiyatları yüksek, o kadar ayırmak istemiyorum.
Dediğiniz kullanımda Xbox Series S daha mantıklı olur onun da 2. el fiyatları hemen hemen aynı. PS4 ömrünün sonuna geldi ve bu paraya değmez aynı paraya güncel bir konsol varken.

Bu konuda buna da @Niko BelIic hocamla değindik bakabilirsiniz.

Bu konuda buna da @Niko BelIic hocamla değindik bakabilirsiniz.
Zamanlama mükemmel olmuş. Teşekkürler.

Geri
Yukarı