2. el PlayStation alırken dikkat edilmesi gerekenler neler?

Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar, 2. el bir PS 4 Pro alacağım. Daha önce sadece konsol olarak PS3 kullandım. Şimdiden 2. el satış sitelerinde gezergeken bile birçok PS4 modeli olduğunu gördüm. İkinci el alırken neye dikkat etmek gerekir? Satıcıya hangi soruları sormalıyım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Satıcıdan video test isteyin hocam, elden veya evden teslim önemli. İyicene cihazı kurcalayın. Kırık mı değil mi diye? Hem yazılımsal hem donanımsal olarak

Arkadaşlar selamlar, 2. el bir PS 4 Pro alacağım. Daha önce sadece konsol olarak PS3 kullandım. Şimdiden 2. el satış sitelerinde gezergeken bile birçok PS4 modeli olduğunu gördüm. İkinci el alırken neye dikkat etmek gerekir? Satıcıya hangi soruları sormalıyım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Cihazın hangi seri olduğuna bakın. Tam en son hangi seri numarası PS4 Pro nun bilmiyorum ama en son seri üretilmiş cihazlar hata, sorun, kasma vb. sorunlardan uzaklaştırılmış ve çok daha iyi hâle getirilmiş oluyor. Onun harici konsol yazılımda anlamda kırık mı, Blu-Ray düzgün çalışıyormu ve herhangi bir tarafında kırık varmı ona dikkat edin.

CUH koduna bakın, internete yazıp araştırın.
Garantisi ithalatçının mı yoksa Eurasia'nın mı ona dikkat edin. Eurasia olması çok çok daha iyidir.
Kolların da orijinal olup olmadığına bakın. Onların da CUH gibi bir kodu vardı sanırsam.
Ahh ahh. Kendiminkini satmamış olsaydım şimdi oynuyor olurdum. 😭

CUH koduna bakın, internete yazıp araştırın.
Garantisi ithalatçının mı yoksa Eurasia'nın mı ona dikkat edin. Eurasia olması çok çok daha iyidir.
Kolların da orijinal olup olmadığına bakın. Onların da CUH gibi bir kodu vardı sanırsam.
Ahh ahh. Kendiminkini satmamış olsaydım şimdi oynuyor olurdum. 😭
Hocam size bir tavsiyem var. Bir şeyi satarken onun üstünü alacağınızdan emin olun ve onu almak için satın. Örnek, benim bir bisikletim vardı 1500 1600TL gibi almıştım. Kendime monitör almak için sattım ve monitör almıştım. Bisikletim o kadar güzel'di ki her gün sürüyordum ve ilk gün'kü heyecanı veriyordu. O kadar pişmanım ki geriye gidebilsem çoktan gitmiştim 😢.

Hocam size bir tavsiyem var. Bir şeyi satarken onun üstünü alacağınızdan emin olun ve onu almak için satın. Örnek, benim bir bisikletim vardı 1500 1600TL gibi almıştım. Kendime monitör almak için sattım ve monitör almıştım. Bisikletim o kadar güzel'di ki her gün sürüyordum ve ilk gün'kü heyecanı veriyordu. O kadar pişmanım ki geriye gidebilsem çoktan gitmiştim 😢.
PS4 satıp RX5500XT 8GB, Ryzen 5 3500X'li PC aldım. Ama PS'nin tadı başkaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı