2. el PS 5 alınır mı?

Hocam bir adam daha buldum 5100 TL'ye bana biraz abartı bir fiyat geldi. Neden ucuz diye sorduğumda da "acil ihtiyaçtan" dedi.
Ya hacı sana mantıklı geliyor mu gerçekten 14K'lık ürünü 5.100 TL'ye alabilmek. İnatla aynı şeyleri tekrar tekrar soruyorsun. Düzgün bir PS5'i 11K'dan hadi 10.5K'dan aşağı alamazsın. Konsollar değerinden çok bir şey kaybeden ürünler değil. Değeri hop yarıya ya da %60 değerine düşmüyor 1 sene kullanınca.

Dolandırılmayı kafaya takmışa benziyorsun git birinden al sonra konu yeni konu aç dolandırıldım diye. 😁

Yok kardeşim soru sorduk (biraz çok) zaten bizde biliyoruz 15k olduğunu. Dolandirilsam bile konu açtığımda geri gelmeyecek para. gerçekleştirilen her şeyi niye buraya yazayim 😃

Ya hacı sana mantıklı geliyor mu gerçekten 14K'lık ürünü 5.100 TL'ye alabilmek. İnatla aynı şeyleri tekrar tekrar soruyorsun. Düzgün bir PS5'i 11K'den hadi 10.5K'den aşağı alamazsın. Konsollar değerinden çok bir şey kaybeden ürünler değil. Değeri hop yarıya ya da %60 değerine düşmüyor 1 sene kullanınca.

2 sene oldu PS 5 çıkalı. Adam 2 sene garantisiz ürünü en fazla 9 bine satar aç gözlü değilse. ( Orda yazdım zaten abartı bişi olduğunu ama fikir almak istedim. Bana da gösterir misin nereye mantıklı bir fiyat yazdım?)

Son düzenleme:
2 sene oldu PS 5 çıkalı. Adam 2 sene garantisiz ürünü en fazla 9 bine satar aç gözlü değilse. ( Orda yazdım zaten abartı bişi olduğunu ama fikir almak istedim. Bana da gösterir misin nereye mantıklı bir fiyat yazdım?)
Mantıklı ya da gerçek bir fiyat olduğunu düşünmesen buraya gelip sormazsın. 1 TL'ye çamaşır makinesi buldum, alınır mı diye buraya soruyorsam demek ki böyle bir şeyin olabilitesi olduğunu düşünüyorumdur. Aynı şey senin için de geçerli.

PS5 çıkalı 2 sene oldu diye 9K olması gerektiği vs. de senin fikrin kaldı ki ben çıkış senesinden bahsetmedim. Hiç kimse sıfırı 14-15K olan ürününü sorun yoksa 9K'ya satmaz. 11K'ya satsa kapış kapış gideceği ortamda hem de. Açgözlülükle alakası falan yok. Senin mantığına göre 2000 model ikinci el arabaların 5-10 bin TL olması lazım şuanda.

Mantıklı ya da gerçek bir fiyat olduğunu düşünmesen buraya gelip sormazsın. 1 TL'ye çamaşır makinesi buldum, alınır mı diye buraya soruyorsam demek ki böyle bir şeyin olabilitesi olduğunu düşünüyorumdur. Aynı şey senin için de geçerli.

PS5 çıkalı 2 sene oldu diye 9K olması gerektiği vs. de senin fikrin kaldı ki ben çıkış senesinden bahsetmedim. Hiç kimse sıfırı 14-15k olan ürününü sorun yoksa 9K'ya satmaz. 11K'ya satsa kapış kapış gideceği ortamda hem de. Açgözlülükle alakası falan yok. Senin mantığına göre 2000 model ikinci el arabaların 5-10 bin TL olması lazım şu anda.

Konuyu açarken bile 2. el dedim sen burada sifir diyorsun 9 bin çok ta mantıklı bir fiyat bence ha 2. el ha sıfır için. Ayrıca ben sana 10 bin TL'lik çamaşır makinesi 1 TL'ye alınır mı? Demiyorum alınmaz çünkü ama sana 11 bin TL'lik ürün 5 bin TL'ye alınır mı? Diyorum ( alınmayacağını ben de biliyorum ama fikir soruyorum)

Neyse teşekkürler

Konuyu açarken bile 2. el dedim sen burada sifir diyorsun 9 bin çok ta mantıklı bir fiyat bence ha 2. el ha sıfır için. Ayrıca ben sana 10 bin TL'lik çamaşır makinesi 1 TL'ye alınır mı? Demiyorum alınmaz çünkü ama sana 11 bin TL'lik ürün 5 bin TL'ye alınır mı? Diyorum ( alınmayacağını ben de biliyorum ama fikir soruyorum)

Neyse teşekkürler
Bence de çamaşır makinesi için 1 TL çok makul fiyat ama fiyatı ben değil satıcı belirliyor. O yüzden yazdıklarının da hiçbir manası yok. Bulursan 9K'ya alırsın o zaman ne diyeyim.

Birisi size bir ürünü piyasa fiyatının altında satiyorsa, ya üründe sıkıntı vardır ya da dolandırıcıdır. İstisnai olarak piyasası 10.000₺ diyelim, çok sıkışmıştır 9000₺ gibi bir fiyata verebilir. Bu dediklerim haricinde bir fiyat ise çok ama çok dikkatli olunuz.

Geri
Yukarı