2. el PS3 alınır mı?

Merhabalar. Bugün bilgisayarıma 8 GB RAM aldım ve 850 lira civarı bir param arttı. Ne alsam diye düşünürken aklıma 2. el PS3 geldi. Hala alınır mı bu zamanda?
Al, içimde tonla güzel oyun var, bir de HEN yaparsın mis olur, bu arada PS3, PS1 oyunlarını da destekler, HEN yaparsan PS2 oyunlarını da oynayabilirsin. Yani tek konsol ile 3 jenerasyon konsol oyunları oynayabiliyorsun.

Al, içimde tonla güzel oyun var, bir de hen yaparsın mis olur, bu arada PS3, PS1 oyunlarını da destekler, hen yaparsan PS2 oyunlarını da oynayabilirsin. Yani tek konsol ile 3 jenerasyon konsol oyunları oynayabiliyorsun.

Aşırı kullanışlıymış hocam Mersin içinde bulabilirsem alacağım, herkese yardım için teşekkür ederim.

Kesinlikle alınır dostum Uncharted 1 2 3 The Last of Us God of War gibi birçok exculusive oyunları oynarsın bunun yanında PES 2018 ve FIFA 19 da var konsolu televizyona takarak futbol oyunlarını da oynarsın 800 900 TL'ye çift kollu 320 GB Slim model bulmak mümkün. (Fat kasa asla alma slim veya super slim almaya özen göster hocam)

Kesinlikle alınır dostum Uncharted 1 2 3 The Last of Us God of War gibi birçok exculusive oyunları oynarsın bunun yanında PES 2018 ve FIFA 19 da var konsolu televizyona takarak futbol oyunlarını da oynarsın 800 900 TL'ye çift kollu 320 GB Slim model bulmak mümkün. (fat kasa asla alma Slim veya super Slim almaya özen göster hocam)

Fat kasanın eksisi nedir hocam.

Geri
Yukarı