Alıcı 2.el PS3

kayi58

Hectopat
Daha fazla  
Maddi durumumuz çok kötü değil ama aileme yük olmak istemiyorum. Staj param ile 2.el ps3 almak istiyorum.

En fazla 400 lira verebilirim.
Daha önce hiç konsol almadım. Nelere dikkat etmeliyim ? Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
O alırsın ama oyun yanında olmayacaktır üstüne koyabilirsen oyun alırsın.Dikkat edeceğin noktalar ise cihazı çevrenden alacaksan mutlaka incelemen iyi olur.Uzaktan alacaksan telefonla iyice satıcı ile konuş sorular sor.

O alırsın ama oyun yanında olmayacaktır üstüne koyabilirsen oyun alırsın.Dikkat edeceğin noktalar ise cihazı çevrenden alacaksan mutlaka incelemen iyi olur.Uzaktan alacaksan telefonla iyice satıcı ile konuş sorular sor.

Kısa bir araştırma sonucu ps3 super slim 500gb almaya karar verdim bizim mahallede 500 liraya 2.el buldum ama fiyat biraz fazla geldi. Yanında 3 oyun ve birde kol istesem fazla mı olur ?

Bu gb farkı ne işe yarıyor yani 500gb modeli ile seninki arasında ne farklar var ona göre alabilirim ? Ayrıca kırılmışmı ?

Eğer oyunları psn den almayacaksan 40 gb hiçbir sorun teşkil etmez. Ama cd oynuyacaksan 15 tane oyunun data dosyası sığar saveler dahil. 500 gb'ın farkı budur kanımca. Superslim modeller kırdırılmayan model. Zaten kırdırmak en büyük saçmalıktır.

Tabi fazla olur.
Ama 500 lirada bana fazla geldi internette 400 liraya aynısı var . İsteyeceğim kol 40 lira zaten. FİFA 15+WWE 2012+MİNECRAFT İSTEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM OYUNLAR 2.EL BÜYÜK İHTİMAL

Eğer oyunları psn den almayacaksan 40 gb hiçbir sorun teşkil etmez. Ama cd oynuyacaksan 15 tane oyunun data dosyası sığar saveler dahil. 500 gb'ın farkı budur kanımca. Superslim modeller kırdırılmayan model. Zaten kırdırmak en büyük saçmalıktır.

Aslında gerçekten almak isterim. Ama hep 500gb veya 320gb olarak hayal ettim. Oyun performansı olarak etkilemez değilmi gb farkı. Dediğim gibi 2.el oyun almaya devam edeceğim çünkü oynamadığım yüzlerce oyun var . 40GB yeterli olurmu ?

Ama 500 lirada bana fazla geldi internette 400 liraya aynısı var . İsteyeceğim kol 40 lira zaten. FİFA 15+WWE 2012+MİNECRAFT İSTEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM OYUNLAR 2.EL BÜYÜK İHTİMAL

Aslında gerçekten almak isterim. Ama hep 500gb veya 320gb olarak hayal ettim. Oyun performansı olarak etkilemez değilmi gb farkı. Dediğim gibi 2.el oyun almaya devam edeceğim çünkü oynamadığım yüzlerce oyun var . 40GB yeterli olurmu ?

Cihazda 10 mb boş yer kalmışsa performans farkı olur tabi :)
Şaka bi yana performansta sıkıntı yok şuan oynadığım oyunlar gta 4 ve rage akıcı bi şekilde oynuyorum. Dediğim gibi yani 500 gb alsan ama ulan diskte boş yer varmı derdi kalmaz aynı anda 5 tane gta 5 yüklenmiyecekse konsola hiçbir sorun olmaz. Karar senin dostum :))

PS3 superslim 500gb 5 cd oyun 2 kol altın uclu hdmi kutu fatura full 700 civarı satabilirim.
Oyunlar: GTA 5, PES14, UFC3, SmackDown, Assassin.

Geri
Yukarı