2. el PS4 1900 TL'ye alınır mı?

200-300 TL daha konulabilirse Xbox One X alınabilir. Piyasada 2100 2200 bandına One X ler bulunabiliyor ve PS4 ve PS4 Pro dan çok daha güçlü bir cihaz ve 4K oyun oynayabilirsiniz. Yanına güzel bir gamepass ile yüzlerce oyun oynayabilirsiniz.

Yazılım derken güncelleme falan yapılamıyor mu pek anlamadımda demek istediğinizden?

Yok hocam 7.55 ve altı olsa iyi olur diyecektim mümkünse yapmasın güncelleme dowgrade çok zor sonra ama yakında son sürümlere de hibrit Firmware gelir.

Ps4 hala güçlü bir konsol. Evet zorlanıyor ama AAA oyunlarını oynatabilecek bir düzeyde.
Cyberpunk bile oynatabilir ancak sevgili CD project red sayesinde çöp oldu
200-300 TL daha konulabilirse Xbox One X alınabilir. Piyasada 2100 2200 bandına One X ler bulunabiliyor ve PS4 ve PS4 Pro dan çok daha güçlü bir cihaz ve 4K oyun oynayabilirsiniz. Yanına güzel bir gamepass ile yüzlerce oyun oynayabilirsiniz.
Fakat orada bir last of us bir god of war yok;)
Tabi oyunlara ayıracak bütçe az ise mantıklı 4K TV varsa çok daha mantıklı

Ürünü aldım. CUH-2216A modeli ama güç kablosu ingiliz prizinden ucunda dönüştürücü ile kullanılıyor. Migrostan alınmış. Sony türkiye garantili değil. Başka bir firma garantili sizce neden?
Ürünü aldım. CUH-2216A modeli ama güç kablosu ingiliz prizinden ucunda dönüştürücü ile kullanılıyor. Migrostan alınmış. Sony türkiye garantili değil. Başka bir firma garantili sizce neden?
.

Son düzenleme:
@3070 OverClocklayan başladık yine. Kızgın atma sebebin nedir?
Benim görüşüme kızgın atmanız ve PS4'ün 3-4 yıl götüreceğini söylemeniz. AAA oyunlar için yavaş yavaş yolun sonu görünüyor PS4 için. Siz hala 3-4 yıl götürür diyorsunuz. Ayrıca bana kızgın atıp "Başladık yine." yazmışsınız. Üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı