Yurtdışından Gelmiş 2. El PS4 Alınır mı?

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Selamlar,
Letgo uygulaması üzerinden arkadaşıma PS4 bakıyordum. Dün bir ilan ile karşılaştım. İlanda:
PS4 Slim Amerika'dan alınmış CUH-2215b tek kol.
-Rocket League.
-CoD Warzone.
-CoD Black Ops 3
(PS4 Black Ops 3 özel limitli sürümü)
(Fiyat 2600'dü 2300e anlaştık)
Cuhlardan pek anlamıyorum. Adam ürünün neredeyse 9 aylık olduğunu söylüyor ama araştırma yaptığımda 2.5 sene önce CUH-2216b olduğunu öğrendim. Sizce aradaki 1 model farkı çok bir şey değiştirir mi?
Cevaplarınız olumlu olur ise cuma günü almaya gideceğiz.

Özel sürüm cihaza fazladan para vermeye gerek var mı? Aynı paraya çift kollu, daha çok oyunlu konsol bulabilirsiniz. Hatta Pro bile bulursunuz çift kollu.

Cihaz sorunsuz çalışıyorsa, sürümü veya yurtdışından gelmesi pek anlam ifade etmiyor garantisiz olması dışında.

Sürümlerin özel bir sorunu varsa bilmiyorum. Pro'larda yeni sürümler daha sessiz ve daha az ısınıyor diye biliyorum mesela. Slimler hakkında fikrim yok.

Özel sürüm cihaza fazladan para vermeye gerek var mı? Aynı paraya çift kollu, daha çok oyunlu konsol bulabilirsiniz.

Cihaz sorunsuz çalışıyorsa, sürümü veya yurtdışından gelmesi pek anlam ifade etmiyor garantisiz olması dışında.

Sürümlerin özel bir sorunu varsa bilmiyorum. Pro'larda yeni sürümler daha sessiz ve daha az ısınıyor diye biliyorum mesela. Slim'ler hakkında fikrim yok.

Hocam Sivas'ta öyle çok ilan yok maalesef olsa da adamlar 3 senelik PS4'ü(2kol) 2700'e satıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı