2. el PS4 kaç para eder?

xOkeanosL

Picopat
Bilgisayar alacağım için PS4'ü satacağım. Sizce ne kadar eder?

- Fat kasa.
- 500GB.
- 2 tane orijinal V2 kol.
- Hesap içinde FIFA 21, FIFA 20, GTA 5, Minecraft, WWE 2K19 bulunuyor ek olarak PS Plus alınırsa BF5.
- HDMI kablosu, güç kablosu.
- 2-3 yıldır kullanıyorum temiz kullandım genel olarak herhangi bir takılma vb. sıkıntı yok sadece bazı oyunlarda fan sesi artıyor, sizce satmadan önce içini açıp temizlemeli miyim (fanı) onun için tornavida almam lazım oda 30-40 TL'lik bir masraf.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sanmam. Slim değil PS4'ün. Alan olmaz pek.

Fan sesi temizlemekle geçmez, kronik sorun fat kasalarda.

Bu nedenle çok daha ucuz fat'ler.
Anladım 2.3 civarına koyarım pazarlık payını da bırakırım. Bide ek olarak Everest m-635 monitör 2 el ne kadar eder aşırı temiz kullanıldı 0 gibi bir fikrin varsa.

Anladım 2.3 civarına koyarım pazarlık payını da bırakırım. Bir de ek olarak Everest M-635 monitör 2 el ne kadar eder aşırı temiz kullanıldı 0 gibi bir fikrin varsa.

5ms gecikme yüksek. 800 TL edebilir. Sıfır fiyatı 1300 TL. Aynı fiyata Samsung'un 144Hz kavisli monitörü var. Keşke Samsung olanı alsaydınız. Daha güzel fiyat çekerdiniz.

5ms gecikme yüksek. 800 TL edebilir. Sıfır fiyatı 1300 TL. Aynı fiyata Samsung'un 144Hz kavisli monitörü var. Keşke Samsung olanı alsaydınız. Daha güzel fiyat çekerdiniz.
Önceden indirimde 730 TL civarına almıştım ps4 te kullanmak için. Sence ps4 ve monitör den toplam kaç para elde ederim. 3.3k filan olsa çok güzel olurdu ama biraz zor sanırım

5ms gecikme bence yüksek değil. 9ms gecikme süresi ile Sekiro bile yağ gibi.
Genel monitörlere göre yüksek onu demek istedim. Ben de 4 ms kullanıyorum. Sıkıntısız.
Önceden indirimde 730 TL civarına almıştım PS4'te kullanmak için. Sence PS4 ve monitörden toplam kaç para elde ederim. 3.3K falan olsa çok güzel olurdu ama biraz zor sanırım

2700-2800 maksimum gelir. Series S mi alacaksınız?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı