2. el PS4 nereden güvenilir bir şekilde alınır?

Hocam cihazın sizin olduğuna emin misiniz? Kimse yeni çıkmış bir oyun konsolu alıp da 10 yıl öylece bekletmez açıkçası.
Ahahaha niye böyle bir şey yazdın, vallahi benim. Abim ile oynarız diye almıştık ama hiç oynamadık öyle yatıyor. 10 yıl olmadı ya 2018 de aldık. çünkü yanında fifa18 hediye vermişlerdi ordan hatırlıyorum. Ha ben ps4 çıktıktan 1 hafta sonra aldık diye 10 yıl bekletmez yazdıysan ben ps4 2018 de çıktı sanıyordum. :D

Ahahaha niye böyle bir şey yazdın, vallahi benim. Abim ile oynarız diye almıştık ama hiç oynamadık öyle yatıyor. 10 yıl olmadı ya 2018 de aldık. Çünkü yanında FIFA18 hediye vermişlerdi oradan hatırlıyorum. Ha ben PS4 çıktıktan 1 hafta sonra aldık diye 10 yıl bekletmez yazdıysan ben PS4 2018 de çıktı sanıyordum. :D

Hocam şöyle ki yeni çıkan oyun konsoluna bir ton para verip oynamadan 10 yıl bekleten adam zengindir zaten onu satmakla uğraşmaz bir köşeye atar mantıken o yüzden öyle dedim. En son piyasaya 2 ay önce falan bakmıştım Slim kasa 1 telebaytlık modeller 6000-7000 arasıydı.

Hocam şöyle ki yeni çıkan oyun konsoluna bir ton para verip oynamadan 10 yıl bekleten adam zengindir zaten onu satmakla uğraşmaz bir köşeye atar mantıken o yüzden öyle dedim. En son piyasaya 2 ay önce falan bakmıştım Slim kasa 1 telebaytlık modeller 6000-7000 arasıydı.
Kardeşim 10 yıl falan bekletmedim yav, yazıyorum ya 2018'de aldım diye.

Geri
Yukarı