2.el PS4 ve Kiralama olayı

DatBoi

Hectopat
Arkadaşlar şu aralar karantina sayesinde tüketebileceğim her oyunu tükettim ve bu yüzden 2. el PS4 almayı düşünüyorum malum yavaş yavaş fiyatları normale çekıyorlar. Ama fark ettim ki çoğu kişi kırdırılmış satıyor, Online oyunla işim yok ama oyunlarda achievement kasmayı seviyorum kırdırılmış cihazda achievement kasabilir miyim ya da sizin kırdırılmış alınmaması için bir sebebiniz var mı?

Bir de PS kiralama olayı gelmiş 7 gün 250 "popüler" oyunlarla beraber geliyormuş. Biraz şüpheli bir durum gibi geliyor bana bozulunca üstümüze bırakırlar gibisinden. Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps kiralama pek göze alınacak bir şey değil bazı insanlar çok uyanık ufak bir çizik olsa bile ( bunu sen yapmasan dahi) bunun parasını almaya çalışıyorlar ve böyle bir olay gördüm adam PS3 kiralamak istemişti kiralayan kişi herhangi bir çizikte bile bu çiziğin parasını alırım demişti adam kiralamadan gitmişti diğer konuya gelecek olursak kırdırılmış olan PS4'ler daha ucuz oluyor diye biliyorum ama eğer öyle değilse kesinlikle kırdırılmamış bir PS4 alın isterseniz ileride kendiniz kırdırtabilirsiniz.

Ps kiralama pek göze alınacak bir şey değil bazı insanlar çok uyanık ufak bir çizik olsa bile ( bunu sen yapmasan dahi) bunun parasını almaya çalışıyorlar ve böyle bir olay gördüm adam PS3 kiralamak istemişti kiralayan kişi herhangi bir çizikte bile bu çiziğin parasını alırım demişti adam kiralamadan gitmişti diğer konuya gelecek olursak kırdırılmış olan PS4'ler daha ucuz oluyor diye biliyorum ama eğer öyle değilse kesinlikle kırdırılmamış bir PS4 alın isterseniz ileride kendiniz kırdırtabilirsiniz.
nerede kırdırıyorlar bize bilgi vere bilir misiniz :)

Geri
Yukarı