2.el PSU alırken neye dikkat etmeliyiz?

serdarrrr4r

Picopat
Daha fazla  
RAM
agi 2x8 3200 mhz cl20
İşlemci
R5 5500 19MB önbellek versiyonu.
RX 6650 XT ekran kartım var. Şu an sistemde bulunan PSU kalitesiz o yüzden düzgün sisteme zarar vermeyecek uzun ömürlü PSU almayı düşünüyorum. Sahibinden'de Param Güvende'den almayı düşünüyorum. Alırken neye dikkat etmeliyim? Bir de 2. el almak mantıklı mı? 1500 gibi bir bütçem var.

80+ Bronze sertifikalı olsun. Bilinen SilverStone XPG Corsair Gigabyte gibi PSU'lar güzel olur.

Bulun PSU 2. el yorumlayalım burada.

2. el herhangi bir bilgisayar bileşeni alırken yaşadığın şehirden olması ve gidip ürünü görmeni tavsiye ederim. Dikkat etme konusunda ise verimlilik derecesi 80. Plus vs. apfc desteği olup olmaması çapraz hat koruması olması gibi konulara dikkat etmen gerekiyor.

Param Güvende varsa her türlü isterseniz ürünü bozuk iade edin bir şey yapamıyolar.

2. el herhangi bir bilgisayar bileşeni alırken yaşadığın şehirden olması ve gidip ürünü görmeni tavsiye ederim. Dikkat etme konusunda ise verimlilik derecesi 80. Plus vs. apfc desteği olup olmaması çapraz hat koruması olması gibi konulara dikkat etmen gerekiyor.

Yaşadığı sehirde böyle parça satan dükkan bile yok sahibindende hiç ilan yok o yüzden şehir dışından alacağım.

Attığım linkte 10 yıl garantili yazıyor arkadaş abartmış galiba ama satın alınma tarihi 2021.

Geri
Yukarı