2. el PSU almak mantıklı mı?

Elektrik şakaya gelmez. Dikkatlice kontrol edilip öyle alınmalı. 3 5 kuruş için bütün sisteminizden olabilirsiniz.

Hocam nerede kullanıldığına bağlı ve test etmenizi isterim. Ben internet kafenin eskiden kullandığı şimdi sattığı bir PSU aldım 5 aydır kullanıyorum sorun olmadı. Test yapmalısınız bence en az 2-3 saat. Her işin tehlikesi var insanlar sinsi ama tedbirli olunca sıfır almaya gerek yok.

Hocam nerede kullanıldığına bağlı ve test etmenizi isterim. Ben internet kafenin eskiden kullandığı şimdi sattığı bir PSU aldım 5 aydır kullanıyorum sorun olmadı. Test yapmalısınız bence en az 2-3 saat. Her işin tehlikesi var insanlar sinsi ama tedbirli olunca sıfır almaya gerek yok.
Nasıl test yapacağım direk kendi pc imde anlamı kalmaz hepsini yakarsa

Nasıl test yapacağım direk kendi pc imde anlamı kalmaz hepsini yakarsa
Hocam satan kişinin konuşma tarzından anlayabilirsiniz, kakıttırmaya çalışıyorsa anlaşılır kelimelerinden. Eğer onun sisteminde takılıysa ve eskiden kullandığını yeni aldığını falan diyorsa ve alacağın takılı ise orada deneyebilirsin. Ne kkadar 10-15 bin lira vermesende birkaç bin lira vereceksin illaki, boşa gitsin istemez insan.

2. el PSU almak mantıklı mıdır?
Ben önermem çok yeni bir psu bile olsa fiyat 3 te 1 fiyatına bile denk gelse almam.Satan ne için satıyor? bir sorunu varmı? Direk anlıyabiliceğin şeyler değil,bir alırsın 1-2 hafta kullanırsın sorunu ortaya çıkar iadede edemezsin.Neden diye sorsan benim öyle bir güç kaynağım vardı voltajları dengesiz verdiğinde sistem direk kapanıyordu,bu sorun ise ne zaman olucağını kestiremiyorsun bugün olur bi dahaki sefeer 3 ay sonra olur bilemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı