2. el Quadro marka ekran kartı alınır mı?

BestOfFadeleS

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım yok R5 3500X işlemci ASUS Prime B450M K anakartım var, 2. elden şöyle bir kart buldum, sizce alınır mı?
Bu modeli baktım baktım bulamadım altı beyaz gördüğünüz üzere, ne düşünüyorsunuz alınır mı? Fiyat uygun gibi.

Arkadaşlar ekran kartım yok R5 3500X işlemci ASUS Prime B450M K anakartım var, 2. elden şöyle bir kart buldum, sizce alınır mı?
Bu modeli baktım baktım bulamadım altı beyaz gördüğünüz üzere, ne düşünüyorsunuz alınır mı? Fiyat uygun gibi.

Hiç hayırlı bir şeye benzemiyor ama test etmek lazım bir.

Kartın kutusunda VGA girişi mi var? Eğer kartta VGA varsa sahte karttır uzak durun.

@BestOfFadeleS hocam çıkabileceğiniz bütçe nedir? Biz size ikinci el başka kart bakalım isterseniz.

Hocam normalde 1 ay sonra kart alacağım ama evde canım sıkılmaya başladı otur otur, bu süre boyunca idare edecek bir şey arıyorum, bütçe 800-900 biliyorum az ama bir süre idare etmeli parayı 1 ay sonra alacağım :)

Hocam normalde 1 ay sonra kart alacağım ama evde canım sıkılmaya başladı otur otur, bu süre boyunca idare edecek bir şey arıyorum, bütçe 800-900 biliyorum az ama bir süre idare etmeli parayı 1 ay sonra alacağım :)

1 ay burada sohbet edelim hocam strese girmeyin ikinci el bu tarz kartlarla. :D telefonunuza yabancı dil öğrenme uygulaması falan kurup onunla günlük görev yapıp zaman da geçirebilirsiniz.

1 ay burada sohbet edelim hocam strese girmeyin ikinci el bu tarz kartlarla. :D telefonunuza yabancı dil öğrenme uygulaması falan kurup onunla günlük görev yapıp zaman da geçirebilirsiniz.

En mantıklısı, ayrıca satıcıya yazdım ve beni engellemiş :D büyük ihtimalle kartın orta kısmını kırmış veya düşürmüş vidası gözüküyor, arkadaki etiket çıkarılmış ve çalışmıyor, bu yüzden elinden çıkarıp para almaya çalıştığını düşünüyorum :) dediğin gibi yapacağım 20 gün sabır sonra mutluluk.

Yeni konular

Geri
Yukarı