2. el R3 3200G işlemci alınır mı?

Slsksmsmenen

Attopat
Daha fazla  
2. el Ryzen 3 3200G gördüm Letgo'da. Arkadaş 1100 TL yazmış. Faturası garantisi her şeyi mevcut dedi ve işlemciyi 15.06.2020 tarihinde almış. Dediğine göre arkadaş dış hekimi öğrencisi ve fazla oyun oynamamış genelde ödev falan yapmış ama tabii vakit buldukça fazla olmasa da oyun oynamış. Tahminimce 2022 Haziran Temmuz gibi garantisi bitecek ve faturası mevcut. En son 900'e bırakırım dedi. Alınır mı?

Kim diyor onu ya? Ben de aldım Gaming Gecesi'nden ürün jelatinli kullanılmamış sıfır ürün geldi. Bazı iade edilen ürünler normal satışta da satılabilir Gaming Gecesi ile ilgisi yok. Sıfır yerine ikinci ele o parayı vermek istiyorsan sen bilirsin yani ben sen boşuna para verme diye uğraşıyorum. :D

Kim diyor onu ya? Ben de aldım Gaming Gecesi'nden ürün jelatinli kullanılmamış sıfır ürün geldi. Bazı iade edilen ürünler normal satışta da satılabilir Gaming Gecesi ile ilgisi yok. Sıfır yerine ikinci ele o parayı vermek istiyorsan sen bilirsin yani ben sen boşuna para verme diye uğraşıyorum. :D
Ne zaman oluyor gaming gecesi?
O iş sizin dediğiniz gibiyse de şimdi incehesap girdim ve 3200g stok yok diyor.

Geri
Yukarı