2.el R3 3200G ne kadara satılır?

EdoMeister

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar imza kısmında yazdığı gibi bu sistemi toplarken, çok büyük bir ahmaklık edip R5 1600 yerine R3 3200G aldım.
Aslında birazda Vatan Bilgisayar çalışanının suçuydu. Ve şu anda bu işlemciyi 2.el olarak satıp yine 2.el bir R5 1600 almak istiyorum. Sizce hangi site üzerinden, ne gibi bir fiyata satabilirim?

İkisi arasında uçurum bir performans farkı olmasa da birisi Zen+ mimarisi ile geliştirin 3. nesil 12 nm AMD işlemci diğeri ise Zen mimarisi ile geliştirilen 2. nesil 14 nm AMD işlemci. Arada fark var.
Arada neredeyse fark yok kim neden sıfır fiyatına ikinci el işlemci alsın.Karantina günlerinden önce R3 2200G 350₺ civarına alıcı buluyordu mantıklı bir satış için 450₺ civarından satması lazım.

Yalnız arkadaş R3 3200G için fiyat soruyor siz R3 2200G fiyatını söylüyorsunuz? Birisi de yorumu alnından öpüyor...
Performansları neredeyse aynı.
Arkadaşlar imza kısmında yazdığı gibi bu sistemi toplarken, çok büyük bir ahmaklık edip R5 1600 yerine R3 3200G aldım.
Aslında birazda Vatan Bilgisayar çalışanının suçuydu. Ve şu anda bu işlemciyi 2.el olarak satıp yine 2.el bir R5 1600 almak istiyorum. Sizce hangi site üzerinden, ne gibi bir fiyata satabilirim?
600den koyabilirsin en fazla. 550 gibi bir fiyata verilir.

Malesef APU işlemcilerde AMD pek gelişme göstermedi neden böyle tartışılır.
Intel bu konuda çok gelişti sanırım🤣 Şaka bir yana APU işlemcilerke ekran kartınız olmadan belli başlı küçük oyunları oynayabiliyorsunuz. Daha ne istiyorsunuz şuncacık şeyin içine RTX 2080 mi koysunlar? Teknoloji bu kadar elveriyor sanırım.
Hocam piyasaya bi göz attım. Eğer işlemciniz yeniyse 650den koyun 600den aşağıya kesinlikle vermeyin.

Daha ne istiyorsunuz şuncacık şeyin içine RTX 2080 mi koysunlar? Teknoloji bu kadar elveriyor sanırım.
Oyun konsolları da APU. 5 yılık APU ekran kartı şu an RDR 2 falan oynatıyor ve bu güne kadar işlem hızı, üretim teknolojisi ve ar-ge'ler sayesinde soğutma sistemlerinin gelişmiş olması lazım. Son dediğim madde konsollar için performans artışı fakat ilk 2 bilgisayarlar için ortak.

Öncelikle geç cevap için herkesten özür diliyorum. İlk olarak elimde bulunan, "R3 3200G" işlemci OC gibi zorlu durumlarda kullanılmamıştır. İkinci olarak alalı yaklaşık 5-6 ay oldu ve günlük olarak işlemciyi kullandım. Galiba en mantıklısı 550-600 civarı olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı