2. el R7 Sapphire R7 370 Nitro 2 GB alınır mı?

Güzel fiyat. Alınabilir. FurMark dışında OCCT testi de gerçekleştirebilirsiniz. FurMark'da ise 80 derece üstünü geçmemeli.

Güzel fiyat. Alınabilir. FurMark dışında OCCT testi de gerçekleştirebilirsiniz. FurMark'da ise 80 derece üstünü geçmemeli.
Hocam kartı aldım. Almadan önce yaptığım testlerde FurMark'da 20 dakika boyunca 8X 1920x1080p çözünürlükte 74-75 dereceleri gördü sizce nasıl değerler?

Hocam kartı aldım. Almadan önce yaptığım testlerde FurMark'da 20 dakika boyunca 8X 1920x1080p çözünürlükte 74-75 dereceleri gördü sizce nasıl değerler?
Bi tık ısınmış ama oyunlarda bu dereceleri görmez diye düşünüyorum, hayırlı olsun.

Bir tık ısınmış ama oyunlarda bu dereceleri görmez diye düşünüyorum, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Oynadığım oyunlar grafik istemediği için bende sizin gibi düşünüyorum.
Genellikle CS:GO,Valorant oynuyorum.
Bir tık ısınmış ama oyunlarda bu dereceleri görmez diye düşünüyorum, hayırlı olsun.

Hocam bir sorum daha olacak sana. İlk başta sistemi yazdım sence bu sistem için kaç watt PSU gerekir. Şu an PSU fiyatları aşırı faiş fiyatlara satılıyor bana önereceğin bir marka var mıdır 300 TL bandında.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Oynadığım oyunlar grafik istemediği için bende sizin gibi düşünüyorum.
Genellikle CS:GO,Valorant oynuyorum.

Hocam bir sorum daha olacak sana. İlk başta sistemi yazdım sence bu sistem için kaç watt PSU gerekir. Şu an PSU fiyatları aşırı faiş fiyatlara satılıyor bana önereceğin bir marka var mıdır 300 TL bandında.
450-500W kaliteli bir şey yeterli gelecektir. O fiyatta bilmiyorum kaliteli bir şey var mıdır. En azından şöyle bişey alabilirsiniz.

Bu ekran kartı 3570K işlemci 8GB RAM ile GTA 5'i 2K'de oynadım bugün arada FPS 55-60'tan 40'lra düşüyor ama gayet iyi. Diğer VRAM isteyen oyunlarda tarmin etmiyor. Ben kartı aldığımda 85 derecede çalışıyordu. Termal bakımınk yaptım 78'lere düştü sonradan fan hızının çok yavaş olduğunu fark ettim yüksettim şimdi 68-71'lerde. Fiyat iyiymiş. Alınır.

Bu ekran kartı 3570K işlemci 8GB RAM ile GTA 5'i 2K'de oynadım bugün arada FPS 55-60'tan 40'lra düşüyor ama gayet iyi. Diğer VRAM isteyen oyunlarda tarmin etmiyor. Ben kartı aldığımda 85 derecede çalışıyordu. Termal bakımınk yaptım 78'lere düştü sonradan fan hızının çok yavaş olduğunu fark ettim yüksettim şimdi 68-71'lerde. Fiyat iyiymiş.Alınır.
İyi günler fan ayarlarınızı söyleyebilir misiniz AMD kendi programından yapacağımda.

İyi günler fan ayarlarınızı söyleyebilir misiniz AMD kendi programından yapacağımda.
Hocam sıcaklık 50 iken %30 55 iken %40 65 iken %60 70 iken %80 deneyin hala sıcaksa %80'i 90-100 yapın bende stok halde %19 falan dönüyor 65 derece oluyordu %65 fanda 71 derecede çalışıyordu ayar yaptıktan sonra.

Bu arada PSU dandik 400W bir şeydi kartı sattım sattığım kişinin PSU'su 300W idi. O da SATA TO 6 PIN kullandı kapanma reset vs olmadı bütçeniz yoksa abartılı bir şey almanıza gerek yok varsa tabii ki alın öte yandan ikinci elde temiz bir.şey almanız da mantıksız olmaz. Bunları da ek olarak yazmış olayım.

Hocam sıcaklık 50 iken %30 55 iken %40 65 iken %60 70 iken %80 deneyin hala sıcaksa %80'i 90-100 yapın bende stok halde %19 falan dönüyor 65 derece oluyordu %65 fanda 71 derecede çalışıyordu ayar yaptıktan sonra.

Bu arada PSU dandik 400W bir şeydi kartı sattım sattığım kişinin PSU'su 300W idi. O da SATA to 6 pın kullandı kapanma reset vs olmadı bütçeniz yoksa abartılı bir şey almanıza gerek yok varsa tabii ki alın öte yandan ikinci elde temiz bir. Şey almanız da mantıksız olmaz. Bunları da ek olarak yazmış olayım.

Hocam öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim ama bu işlerden fazla anlamıyorum. Fan ayarı %20 az gibi geldi sizce bunu kaça çekeyim. Ve diğer ayarlarda bir tuaflık var mı varsa yardımcı olabilir misiniz?

sadadad.png

Hocam öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim ama bu işlerden fazla anlamıyorum. Fan ayarı %20 az gibi geldi sizce bunu kaça çekeyim. Ve diğer ayarlarda bir tuaflık var mı varsa yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 1389222
Boşta 50 derece ise biraz yüksek. Fanları hızlandırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı