2. el RAM nasıl satılır?

neonvitor

Hectopat
Merhaba, elimde 2.el hiç kullanılmamış ancak kutusu açılı olduğu için iade edemediğim bir RAM bulunuyor. Letgo ve sahibinden dışında ben bu RAM'i nasıl satabilirim? DDR4 olduğu için alıcıda bulamıyorum genel olarak DDR3 ve DDR2 kullanıyor herkes.
RAM: 8 GB 2933MHz DDR4 SO-DIMM

Merhaba, elimde 2.el hiç kullanılmamış ancak kutusu açılı olduğu için iade edemediğim bir RAM bulunuyor. Letgo ve sahibinden dışında ben bu RAM'i nasıl satabilirim? DDR4 olduğu için alıcıda bulamıyorum genel olarak DDR3 ve DDR2 kullanıyor herkes.
RAM: 8 GB 2933MHz DDR4 SO-DIMM

Sahibinden'de satın. Param güvende sistemi ile de satabilirsiniz kolay alıcı bulursunuz.

DDR4 mü yaygın değil? Hocam en yaygın RAM şuan DDR4? 7. nesil sonrası tüm laptoplar DDR4 SODIMM kullanıyor. Gayet yaygın. Koyduğunuz fiyat ve sıfır fiyatı nedir?

DDR4 mü yaygın değil? Hocam en yaygın RAM şu an DDR4? 7. nesil sonrası tüm laptoplar DDR4 SO-DIMM kullanıyor. Gayet yaygın. Koyduğunuz fiyat ve sıfır fiyatı nedir?

Çevrem olsun, ikinci el satan birkaç site olsun DDR4 RAM almıyor hiçbiri. Elbette anketlere, kullanım istatistiklerine göre değişir ancak maalesef her şey istatistikten ibaret değil.

Çevrem olsun, ikinci el satan birkaç site olsun DDR4 RAM almıyor hiçbiri. Elbette anketlere kullanım istatistiklerine göre değişir ancak maalesef her şey istatistikten ibaret değil.
Hocam koyduğunuz fiyat absürttür. Bizzat ben sattım 2 sene önce. Ben sattığımda 3 nesil yaygınlaşmıştı piyasada. Şimdi 5-6 nesil DDR 4 kullanıyor. Yanlışınız var.

Hocam koyduğunuz fiyat absürttür. Bizzat ben sattım 2 sene önce. Ben sattığımda 3 nesil yaygınlaşmıştı piyasada. Şimdi 5-6 nesil DDR 4 kullanıyor. Yanlışınız var.

300 TL civarı bir fiyat koyuyorum çok absürt değil bence hiç kullanılmadığı için ayrıca fiyatla alakası yok, gün içerisinde örneğin bu siteye yazdım ve onlarda DDR4 RAM almıyoruz dediler.
Not: Rami 500-550 TL civarına aldım

300 TL civarı bir fiyat koyuyorum çok absürt değil bence hiç kullanılmadığı için ayrıca fiyatla alakası yok, gün içerisinde örneğin bu siteye yazdım ve onlarda DDR4 RAM almıyoruz dediler.
Not: Rami 500-550 TL civarına aldım
Hocam böyle sitelerden zaten satamazsınız. Ayrıca letgo gibi platformlarda 300e gayet satılır. İlana koyun ve sabırlı olun.

Geri
Yukarı