2. el Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Biraz araştırma yaptım ve şu kulaklıkları buldum.

2. el Razer BlackShark V2 X
2. el SteelSeries Arctis 3 (2019)
2. el Logitech G432.

Hangisini önerirsiniz?

2. el Logitech G432.

Hangisini önerirsiniz?
V2 X aldım daha 1 hafta oldu gayet memnunum. Şu ana kadar 2 soruna denk geldim. Birincisi gözlük takınca kulağımı 1 saatten sonra ağrıtıyor. Öbürü de Sanal 7.1'i kullanamıyorum maalesef sadece bende yaşanmış sende yaşanmaz diye düşünüyorum.

2. el Logitech G432.

Hangisini önerirsiniz?
G432 ve V2 X kullandım, V2 X kesinlikle daha iyi bana kalırsa. Tabii kulağı saran kulaklıkları seviyorsanız. G432 biraz daha rahat bırakıyor insanı. Ses kalitesi konusunda V2 X bariz önde. Mikrofon kalitesi kafa kafaya gibi. Ben olsam V2 X tercih ederdim.

V2 X aldım daha 1 hafta oldu gayet memnunum. Şu ana kadar 2 soruna denk geldim. Birincisi gözlük takınca kulağımı 1 saatten sonra ağrıtıyor. Öbürü de Sanal 7.1'i kullanamıyorum maalesef sadece bende yaşanmış sende yaşanmaz diye düşünüyorum.

Dolby Access'i Microsoft Store'dan satın aldım eğer aktivasyon kodu kullanıldıysa onunla beraber kullanabilir miyim?

Arctis 3 ne kadar? G432 ne kadar? İkinci el alacaksanız fiyat belirtin ona göre söyleyeyim.
İkisi de 400-500 arası değişiyor.

Dolby Access'i Microsoft Store'dan satın aldım eğer aktivasyon kodu kullanıldıysa onunla beraber kullanabilir miyim?

Arctis 3 2019 (360-500TL)

Razer BlackShark V2 X (420-500TL)

Arasında kaldım.

Arctis 3 2019 (360-500TL)

Razer BlackShark V2 X (420-500TL)

Arasında kaldım.
Sizce hangisi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı