2. el Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Biraz araştırma yaptım ve şu kulaklıkları buldum.

2. el Razer BlackShark V2 X
2. el SteelSeries Arctis 3 (2019)
2. el Logitech G432.

Hangisini önerirsiniz?

2. el Logitech G432.

Hangisini önerirsiniz?
V2 X aldım daha 1 hafta oldu gayet memnunum. Şu ana kadar 2 soruna denk geldim. Birincisi gözlük takınca kulağımı 1 saatten sonra ağrıtıyor. Öbürü de Sanal 7.1'i kullanamıyorum maalesef sadece bende yaşanmış sende yaşanmaz diye düşünüyorum.

2. el Logitech G432.

Hangisini önerirsiniz?

Arctis 3 ne kadar? G432 ne kadar? İkinci el alacaksanız fiyat belirtin ona göre söyleyeyim.

2. el Logitech G432.

Hangisini önerirsiniz?
G432 ve V2 X kullandım, V2 X kesinlikle daha iyi bana kalırsa. Tabii kulağı saran kulaklıkları seviyorsanız. G432 biraz daha rahat bırakıyor insanı. Ses kalitesi konusunda V2 X bariz önde. Mikrofon kalitesi kafa kafaya gibi. Ben olsam V2 X tercih ederdim.

Dolby Access'i Microsoft Store'dan satın aldım eğer aktivasyon kodu kullanıldıysa onunla beraber kullanabilir miyim?

Arctis 3 ne kadar? G432 ne kadar? İkinci el alacaksanız fiyat belirtin ona göre söyleyeyim.
İkisi de 400-500 arası değişiyor.

Dolby Access'i Microsoft Store'dan satın aldım eğer aktivasyon kodu kullanıldıysa onunla beraber kullanabilir miyim?

İkisi de 400-500 arası değişiyor.

Arctis 3 2019 (360-500TL)

Razer BlackShark V2 X (420-500TL)

Arasında kaldım.

Sizce hangisi?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…