2. El Razer Blade Pro Laptop Almak

berkay513

Hectopat
Daha fazla  
İnternette 2. el Razer Blade Pro buldum ama fazla uygun fiyata GTX 1080'li olduğunu söylüyor ilanda 5200'dü o bile çok ucuz ama ben şansımı denemek için 4600 TL bütçem olduğunu söyledim olur dedi gerçekten de bütçem bu. 1-2 hafta içinde laptop alacağım, Monster alacaktım ama stoklar bitmiş o yüzden 2. ele yöneldim. Yalnızca touchpad arada çalışmıyormuş böyle söyledi satıcı arkadaş. Ben bu laptopu alırken nasıl kontrol edebilirim, nelere dikkat etmeliyim? Bu kadar ucuz olması çok saçma geliyor. Arkadaş acil ödemesi olduğunu söyledi, o yüzden nakit lazımmış ama insan inanamıyor işte. Yardım ederseniz çok sevinirim nasıl bir kontrolden geçirmeliyim nasıl test etmeliyim aleti? Bir modifiye olmuş mu vs nasıl anlarım?

razer.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozulmuş olan yerlerini yaptırmak ne kadar tutabilir ki? İstese hemen yaptırıp piyasasına satar. Bu arkadaş büyük ihtimalle dolandırıcı ya da bilgisayarın bir kusuru var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı