2. el Redmi Note 9 Pro ne kadar eder?

Salih Gürbüz

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
128 GB, 6 GB RAM olan modeli ne kadar eder? Alırsam hızlı bir şekilde satıp kar etmek için alacağım. Bu yüzden sizce kar etmek için hangi fiyata almak uygun olur?

128 GB, 6 GB RAM olan modeli ne kadar eder? Alırsam hızlı bir şekilde satıp kar etmek için alacağım. Bu yüzden sizce kar etmek için hangi fiyata almak uygun olur?

Xiaomi kar etmek için alınacak bir cihaz değil bana sorarsanız. Apple cihazlar daha mantıklı bu konuda. (bu mantık şu oluyor genelde. Diyelim ki siz taksitle telefonu alıyorsunuz. Sonra hemen satıp parasını elde etmiş oluyorsunuz. Kredi gibi fakat faizsiz falan oluyor.)

Xiaomi kar etmek için alınacak bir cihaz değil bana sorarsanız. Apple cihazlar daha mantıklı bu konuda. (bu mantık şu oluyor genelde. Diyelim ki siz taksitle telefonu alıyorsunuz. Sonra hemen satıp parasını elde etmiş oluyorsunuz. Kredi gibi fakat faizsiz falan oluyor.)
Hocam birde soruma cevap verseydiniz güzel olurdu :).

Hocam bir de soruma cevap verseydiniz güzel olurdu :).

1800- 2000 gibi bir piyasası var. Hızlı satmak için en az 1700 gibi bir rakama koymanız lazım. Kendi elde etmek istediğiniz karı çıkartırsanız alınacak fiyatı bulursunuz. Bu benim mantığım herkese uymayabilir. Yani 1700'e satabileceğinizi düşünürsek 1500'e alırsanız 200TL kar edersiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-04-03-18-39-26-166_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2022-04-03-18-39-26-166_com.sahibinden.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı