2. el ROG GTX 1070 alınır mı?

Hocam yani testler güzel çıkar ise bir sorun olmaz değil mi hemen.

Hemen olmaz büyük ihtimalle ama garantisini veremem. Bence az daha biriktirip 1660S veya 1660 Ti almak daha mantıklı.
Hocam yani testler güzel çıkar ise bir sorun olmaz değil mi hemen.

1660 Super var zaten Palit'in.

Performans artışı istiyorsan RX 5600 XT bak.

1070 daha güçlü bir kart ve 1000 serisi ASUS sevdam var biraz içimde dikey monte edeceğim MSI Gaming X falan çekmiyor beni.
Emin misiniz daha güçlü olduğuna? Aynı güçte kartlar boşuna masraf yapmış olacaksınız haberiniz olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hemen olmaz büyük ihtimalle ama garantisini veremem. Bence az daha biriktirip 1660S veya 1660 Ti almak daha mantıklı.

Performans artışı istiyorsan RX 5600 XT bak.

Yok hocam sadece o seri kartlara içimde bir alma isteği var kararlıyım zaten de sizce alınır mı die merak ettim.
Emin misiniz daha güçlü olduğuna? Aynı güçte kartlar boşuna masraf yapmış olacaksınız haberiniz olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazdıklarımı okumuyorsunuz galiba yukarıda 1660 Super var dememe rağmen halen 1660 Super öneriyorsunuz ve ASUS 1000 serisi kart hayalim var başka kart da alsam R.O.G. STRIX alırım hoşuma gidiyor kasada dik duracak kart.

Yok hocam sadece o seri kartlara içimde bir alma isteği var kararlıyım zaten de sizce alınır mı die merak ettim.

Yazdıklarımı okumuyorsunuz galiba yukarıda 1660 Super var dememe rağmen halen 1660 Super öneriyorsunuz ve ASUS 1000 serisi kart hayalim var başka kart da alsam R.O.G. STRIX alırım hoşuma gidiyor kasada dik duracak kart.
Elimde 1660S bulunuyor diyorsunuz ve GTX 1070 alacağınızı söylüyorsunuz. Bense almanıza gerek yok elinizdeki kart 1070 seviyesinde bir kart diyorum. Sanırım okumayı bilmiyorsunuz. :)

Elimde 1660S bulunuyor diyorsunuz ve GTX 1070 alacağınızı söylüyorsunuz. Bense almanıza gerek yok elinizdeki kart 1070 seviyesinde bir kart diyorum. Sanırım okumayı bilmiyorsunuz. :)

Yukarıda bana 1660S al dediniz kendi yazdığınız ı bile okumuyorsunuz neyse zaten vazgeçtim attığın video ikna etti ve ileride alırsam 0 alırım düzgünce kullanırım uğraşmaya değmez 2.el her an korku ile kullanamam yine de teşşekkür ederim.
Yine bir ısrarcı daha. Alınmaz, aynı güçte kart diyoruz, içimde kaldı alınır mı onu söyleyin diyorsunuz. Alınmaz diyoruz. A-lın-maz. Aynı gucteler.

Tamam sakin lütfen sadece merak ettim özür dilerim tamam vazgeçtim zaten arkadaşlar yardımcı oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı