2. el RTX 2060 alınır mı?

Fiyat söyleyin ona göre yorum yapalım isterseniz. Model konusuna aşırı takılmayın kasa içi hava akışıyla toparlarsınız, kartı alın gerisi kolay.

Gigabyte'ın Windforce modeli kronik ısınma sorunlu dediğiniz gibi. Fakat diğer markalara geçtiğinizde bütçeyi de aynı oranda artırmanız gerekiyor. Şu an 2. el RTX 2060 almak yerine birkaç hafta daha bekleyip 3060 almayı deneyebilirsiniz, kim bilir belki alırsınız da.

Kendi ekran kartım var 4000TL isteyen bir arkadaş var ona verip bu ekran kartını almayı düşünüyorum.
"Hiçbir test yapamayız" diyerekten dolandırıcı olduğunu ilan etmiş arkadaş. Zaten fiyatı da çok ucuz ve bir tane bile gerçek fotoğraf koymamış. Dolandırılmak istemiyorsanız bulaşmayın böyle kişilere.

Eğer kutusu hiç açılmamış ve faturası varsa alınabilir 2. el sayılmaz o ürün. Fakat 4300 yüksek bir tutar biraz bekleyip 3050 3060 gibi kartlara ulaşabilirsiniz belki.

Asus Dual'in Evo modelini alırsan ve kasanın hava akışı iyiyse ısınma sorunu yaşamazsın diye düşünüyorum. Tabi MSI da gayet güzeldir.

Geri
Yukarı