2. el RTX 3080 alınır mı?

Müşir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sahibinden RTX 3080 "ASUS veya MSI" alınır mı? Fiyatları genel olarak 13-15k arası güvenilir mi deneyimi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Sahibinden RTX 3080 "ASUS veya MSI" alınır mı? Fiyatları genel olarak 13-15k arası güvenilir mi deneyimi olan var mı?

Hocam 2. el ürünlerin temiz olanıda vardır ama ben pek nedense güvenemiyorum 2. el ürünlere helede ekran kartı bence 15k bandına güzel bir AMD ekran kartı alın F/P veya NVIDIA AMD daha uygun olur gibi geliyor.

Elden almadığın sürece kesinlikle alınmaz
Sakın tanımadığın birine para gönderme eğer illa alacaksan git kartı yerinde gör ve canlı oyun testi yaparak al
Satıcının attığı furmak vs testlerine kesinlikle inanma ortalık kansız dolu.

Alınır aldım sattım değiştirdim tekrar aldım ne aldıgını kimden aldıgını bil sıkıntı olmaz Ref'li güvenilir insanlardan al sıkıntı olmaz ya da Sahibinden GeT'li al kafan rahat eder 3 gün test edersin.

Hocam 2. el ürünlerin temiz olanıda vardır ama ben pek nedense güvenemiyorum 2. el ürünlere helede ekran kartı bence 15k bandına güzel bir AMD ekran kartı alın F/P veya NVIDIA AMD daha uygun olur gibi geliyor.

Ben hep AMD kullandım ve memnunum şimdi bir fırsatım var RTX almaya, alsammı almasammı derken bir baktım sıfıra 3070 alacağıma 2.el 3080 çok cazip geldi:) RTX geçmek istiyorum, sıfır 3070 mi alsam 2.ci el 3080 mi bilemedim.

Elden almadığın sürece kesinlikle alınmaz.
Sakın tanımadığın birine para gönderme eğer illa alacaksan git kartı yerinde gör ve canlı oyun testi yaparak al.
Satıcının attığı furmak vs testlerine kesinlikle inanma ortalık kansız dolu.

O dolandırıcılara kanmam ben merak etmeyin daha önce başka şeylerle ilgili şansını deneyen oldu.😀

Ben hep AMD kullandım ve memnunum şimdi bir fırsatım var RTX almaya, alsammı almasammı derken bir baktım sıfıra 3070 alacağıma 2.el 3080 çok cazip geldi:) RTX geçmek istiyorum, sıfır 3070 mi alsam 2.ci el 3080 mi bilemedim.

O dolandırıcılara kanmam ben merak etmeyin daha önce başka şeylerle ilgili şansını deneyen oldu.😀

Sıfır 3070 alın direk 3080 2. el pek güvenilir olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı