2.el RTX 3090 alınır mı?

Bütçe
12.000-15.000

lebender_toter1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Normalde daha önce konu açmıştım bu bütçe ile ilgili (500-600 dolar) yurt dışından 4060 Ti düşünüyordum ancak garanti sıkıntıydı bir yakınım getirecekti. AAA oyun nadiren oynarım 3D modelleme ile bazen uğraşıyorum, oyun olarak 20 bin modlu GMOD oynama fantezim vardı benim emektar RX 570 dayanamadı garibim. Eski oyunları enb ile oynarım genellikle GTA: Sa ve AC: 2 yükledim geçen 10 FPS'i geçemedim. Aklımda 4070 vardı ama 30k bütçemi çok aşıyor dedim ki böyle temiz 12-15k 3090 iyi gider mi? Karta yük bindirmem FPS'i genelde 120'ye kitlerim. O yüzden PSU ve elektrik sıkıntı değil. Sizce alınır mı?

Bu tarz ürünlerin 2.el alınması çok riskli ve birazda şans işi. Satıcı dürüst olmayabiliyor, malının ne olduğunu veya sorunlarını bilmiyor olabilir... Temiz ve sağlam olduğundan iyice kesinlikle emin olduktan sonra satın alabilirsiniz. Ben olsam en kötü ihtimalle görüntülü arar evirtir çevirtir oyun testleri vs. yaptırırdım.

Fikirleriniz için sağ olun zaten temizlerim ekran kartını o sıkıntı değil. Sadece içimdi bir kuşku var bu kart 3 yıllık ya ondan çekiniyorum biraz.

Alınabilir en güçlü 2. el kartı.
Kesinlikle alınır.

Ancak bu şekilde kullanacaksan çok daha ucuza 3080 al geç bence.

Hocam 3080 yetmiyor VRAM olarak o yüzden 3090 tercih etmek istiyorum.

Fikirleriniz için sağ olun zaten temizlerim ekran kartını o sıkıntı değil. Sadece içimdi bir kuşku var bu kart 3 yıllık ya ondan çekiniyorum biraz.

Hocam 3080 yetmiyor VRAM olarak o yüzden 3090 tercih etmek istiyorum.
O zaman 3090 hayırlı olsun, 3 yaşında olması mühim değil. Yeter ki temiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı