2.el RX 470 ekran kartı alınır mı?

Enes DEMİR 06

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, 2. el 2ay kullanılmıs ( outlet) RX 470 buldum. Fıyatı 950 TL 2 ay kullanılmış 1 ay da garanti veriyor satıcı. Sizce alınır mı? 300 Watt bir PSU m var.

Hocam, bu tip ürünlere güvenmeyin. Büyük ihtimalle Mining yapılmıştır. Temizse RX 470 alınır. Elinizdeki PSU yetmez. Tavsiyem 500W iyi bir PSU alın.

Ben 3-4 ay önce ikinci el olarak 720 TL'ye almıştım. Bana biraz pahalı geldi fiyatı.
Onun yerine o fiyatlara daha iyi ekran kartları bulabilirsin gibime geliyor.

RX serisi artık alınmaz.
Gayet alınabilir. Herkesin bütçesi RTX 3000 serisi ya da RX 6000 serisine maalesef yetmiyor.
Ben şu an RX 470 ile çok rahat bir şekilde bütün oyunları en yüksek grafiklerde olmasa bile orta-düşük grafiklerde oynayabiliyorum.

Bütçe meselesi kusura bakmayın herkes RTX alacak durumda değil.
Onu demek istemedim. Çok güç çekiyor ve sorunlu seri. 2. El olarak GTX 970 veya GTX 1030 alınabilir.
Ben 3-4 ay önce ikinci el olarak 720 TL'ye almıştım. Bana biraz pahalı geldi fiyatı.
Onun yerine o fiyatlara daha iyi ekran kartları bulabilirsin gibime geliyor.

Gayet alınabilir. Herkesin bütçesi RTX 3000 serisi ya da RX 6000 serisine maalesef yetmiyor.
Ben şu an RX 470 ile çok rahat bir şekilde bütün oyunları en yüksek grafiklerde olmasa bile orta-düşük grafiklerde oynayabiliyorum
Hocam demek istediğim o değil fiyatına muadilleri daha güncel ve sorunsuz.

Geri
Yukarı