2. El Rx 480 8 GB Alınır mı ?

Büyük ihtimalle mining için ırgat gibi kullanmışlardır kartı. Öyle olmamış da olabilir, sormak lazım fakat dürüst bir cevap alabileceğiniz de meçhul :D

Sadece elimde olduğundan ve merak ettiğimden soruyorum. Elimde geçen sene şubat ayında aldığım ROG STRIX-RX480-8G-GAMING | Ekran Kartı | ASUS Türkiye var. Haftaiçi şehirdışında çalıştığımdan dolayı kart sadece cumartesi ve pazar günleri kullanabiliyorum. Mining falanda yapılmadı ki zaten o işlerden hiç anlamam, kısacası kart pek yorulmadı. Ben bu kartı satmak istesem kaça satabilirim?

Genel performans olarak GTX 1060 ile aynı kategoride ama Zotac'ın bu tek fanlı modeli ve Asus'un Phoenix modellerinden mümkün olduğunca uzak durmak lazım. Soğutmaları çok zayıf. @Zgrrs

Genel performans olarak GTX 1060 ile aynı kategoride ama Zotac'ın bu tek fanlı modeli ve Asus'un Phoenix modellerinden mümkün olduğunca uzak durmak lazım. Soğutmaları çok zayıf. @Zgrrs
Genel olarak Gtx 1060 çok ısınmayan bir ekran kartı denilerek tavsiye edildiğini görüyorum, doğru olabilir deyip hiç tavsiye etmedim fakat hep aklımda soru işaretiydi.

Zotac fan konusunda çok iyi değil ben GT730 kullanmıştım ve kart güç dolayısıyla mı bilmiyorum ama ısınmıyordu. Fan küçük olmasına rağmen iyi soğutuyor bence 10 saat oyun oynanmasına rağmen ısınmıyordu. Bence fiyatı diğerlerine göre uygunsa tercih edilebilir ama söz konusu o paralar olunca fanları geniş bir kart daha iyi olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı