2. el RX 570 sistem alınır mı?

15 bin TL'ye o sistem enayilik.

Kral benim 45 k ya kadar kasa + monitör alma ihtimalim var bu cihaz arkadaşta ben oyun için alacağım GTA 5 FC24 falan için.

Monitör en fazla diyorum 10k yapar 35k değil hadi 25k kullanarak bile RTX 4060 civarı bir sistem dizersin taş gibi günümüzün tüm oyunlarını açar.

Ben bu oyunları oynayacağım cartttır curttur saçma sapan güçsüz sistemlere para vermeyin ileride pişman olursunuz 1 kere alın sağlam olsun.

15 bin TL'ye o sistem enayilik.

Monitör en fazla diyorum 10k yapar 35k değil hadi 25k kullanarak bile RTX 4060 civarı bir sistem dizersin taş gibi günümüzün tüm oyunlarını açar.

Ben bu oyunları oynayacağım cartttır curttur saçma sapan güçsüz sistemlere para vermeyin ileride pişman olursunuz 1 kere alın sağlam olsun.
Önereceğiniz cihazlar varmı peki

30/35 k arası kasa için.

Gece gece işimi bıraktım sistem topladım :D

Bu sistem örnek tabii ki sahibinden linki atarken dikkat ettim satıcılara sıkıntı yok. Az kullanılmış garantisi devam eden ve sıfıra çok fazla fark vereceğinize ikinci elini bu şekilde ucuza alabileceğiniz parçalar.

https://www.amazon.com.tr/Kingston-3600MHz-Masaüstü-KF436C17BBK2-16/dp/B097K54WGV?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

RAM linki buga girmiş kopyalayıp tarayıcıya yapıştırın siteye yönlendiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı