2. el RX 580 8 GB 2021'de en fazla ne kadara satabilirim?

Hocam benden hızlı davranıp alanlar olursa para elimde kalmış olacak o zaman ne yapmalıyım ?
Stoklar düzelince mining kar getirmiyor olacağı için tek rakibin oyuncular olacak. Kimsenin bot kullanmasına gerek kalmayacak çünkü en fazla 2 kart alacaklar. Yani ilk partide alamazsan bile ikinci partide alman garanti. Arada sadece 1 ay beklenecek.

Stoklar düzelince mining kar getirmiyor olacağı için tek rakibin oyuncular olacak. Kimsenin bot kullanmasına gerek kalmayacak çünkü en fazla 2 kart alacaklar. Yani ilk partide alamazsan bile ikinci partide alman garanti. Arada sadece 1 ay beklenecek.
Hocam daha önce 2. El bir alım-satım yapmadım buna rağmen satmamı önerir misiniz ? Birde stoklar düzelmeden önce mi satayım stoklar düzelince mi satayım ?

Vatan Bilgisayar'da 4000'e gördüm tükenmiş şekilde. Haziran 2020'de 1388 liraya almıştım. Şimdi 2. el fiyatlarını baktım adam 6kdan fiyat koymuş. RX 590 7K satışta. Satma gibi bir derdim yok ama bu fiyatları görünce bir garip oldum. RX 580 8 GB 2021'de ortalama ne kadar fiyata satılır 2. el olarak?

5K ya sattım 3-4 hafta önce. 1.5 ay garantisi vardı.

Valla ben sattım 1660S'imi. Bekliyorum. Beklerken 1060 kullanıyorum. Yedek kartın var mı?
Piyasa mutlaka düzelecek. Satıp benimle birlikte beklemeye geçebilirsin. 2022 başında satın alacağım.
Yedek kartım yok hocam. 2022 başında alacağınıza göre piyasa baya geç düzelecek gibi :(

R5 3600 darboğaz olacağını biliyorum %10 gibi bir darboğaz yaşayabiliyormuşum. %10 darboğaz benim için sıkıntı değil ama yedek kart yok maalesef.
Darboğaz için değil dahili grafik kartın var mı diye merak etmiştim. Yokmuş. Bence hiç bulaşma. Ya da satıp ikinci el RX550 alacaksın. Piyasa düzelene kadar 700TL kazanacaksın borsadan. Sonra RTX3060 çekersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı